Motorlet – Příbram B 5:4 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Sokolov 5:1 (kon.)
Písek – Rakovník 8:0 (kon.)
FK Motorlet Praha
5:4 (3:0)
FK Příbram B
Pátek 10.06.2022, 18:00 • Motorlet, tráva • Česká fotbalová liga (A) • 29. kolo

Bláznivý zápas v Praze! Motorlet porazil Příbram 5:4 gólem v poslední nastavené minutě

Pražský favorit už v poločase vedl o tři branky, za Motorlet postupně skórovali Gilian, Vaněk a Rataj. Posledně jmenovaný se trefil i po přestávce a vše tedy nasvědčovalo hladkému průběhu. Jenže! Příbram probudila penalta, kterou po hodině hry proměnil Kolář. Na jeho gól pak navázali Vott a hned dvakrát Budínský, jenž k velkému překvapení srovnal v první nastavené minutě. Když už se zdálo, že domácí o vítězství přijdou, jen pár vteřin před konečným hvizdem je rozjásal Jacobovici. Motorlet porazil Příbram B 5:4, sladká tečka za koncem sezony. (20:12:23)

90+3
    90+3. Adin JACOBOVICI - 5:4

90+3
    Motorlet právě vstřelil branku!
    Poslední slovo si však vzali domácí! Tečku za bláznivým zápasem udělal po rohovém kopu ADIN JACOBOVICI. Motorlet vítězí 5:4. Na tenhle duel budou jeho aktéři ještě dlouho vzpomínat.
    90+1. Denis BUDÍNSKÝ - 4:4

90+1
    Tým Příbram B právě vstřelil branku!
    No teda! Příbram předvedla neskutečné zmrtvýchvstání, když ve druhém dějství smazala čtyřgólovou ztrátu! Kolářovu skákavku Vyčichl neudržel, míč vyrazil před sebe a z dorážky srovnal DENIS BUDÍNSKÝ.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Kdekdo očekával krátký pas, místo něj však přišel dlouhý. A to až moc, protože míč proletěl nad hlavami všech hráčů. A i kdyby ne, tak by to bylo jedno, protože pomezní arbitr stejně signalizoval odkop.

87
    Teď už hraje Motorlet. Jak dopadne jeho roh?

86
    Dvořák u střídaček sice neobehrál Waltera, ale ještě udržel míč ve hře. Příbram díky tomu může zbrojit dál.

85
    Z kombinace na malém prostoru poblíž rohového praporku Motorlet nic nevytěžil.

83
    Prudká kolmice narýsovaná z pravé strany všechny hráče uvnitř vápna minula, i tak příbramským fotbalistům muselo zatrnout.

82
    Z něj Motorlet nezahrozil, ale ještě zůstal u míče. Orijaha pak vyděsili nízkou ranou na bližší tyč.

81
    Mohammed Orijah předvedl něco ze svého boxerského umění, následnou dorážku vychýlil obránce na rohový kop.

79
    Žlutá karta pro tým 1. FK Příbram B (Denis Budínský).

78
    Teď měl Vyčichl velké štěstí, dělová rána otřásla levou konstrukcí jeho branky! Blíže vyrovnání Příbram ještě nebyla.

76
    Vidíme běhavou pasáž utkání, Motorlet chce dát uklidňující gól, Příbram zase vyrovnávací.

75
    Snahu o zvýšení náskoku Orijah odmítl, střelu letící doprostřed branky zneškodnil rutinním zákrokem.

74
    Obráncem přizvednutý centr na přední tyč a hlavičkový souboj, jenž ovládl bránící se tým. Motorlet drží nejtěsnější možný náskok, nad Příbramí vede 4:3.

Lukáš Jasoněk

Branky: 13. Gilian, 28. Vaněk, 32. Rataj, 54. Rataj, 90+3. Jacobovici – 60. Kolář (pen.), 62. Vott, 70. Budínský, 90+1. Budínský

Karty:   47. Filip (MOT) – 62. Vott (PRB), 79. Budínský (PRB)

FK Motorlet Praha: Vyčichl – Filip, Krajinský, Rossmann, Nátr (61. Jakobovici), Rataj, Vaněk, Gilian, Žaloudek (K), Čejka, Dolejš (61. Hrabina).
    Náhradníci: Mihálek – Hrabina, Kochan, Zelenka, Kučerka, Walter, Jacobovici.

Trenér: Martin Poustka.

FK Příbram B: Orijah – Bína, Dvořák (K), Přívozník (68. Nedvěd), Hýsek, Vostárek (46. Budínský), Majid (46. Švestka), Gabriel (46. Vott), Gornický, Al-Ghamdi (55. Kolář), Rajtmajer.
    Náhradníci: Bleha – Vott, Kolář, Budínský, Nedvěd, Suchý, Švestka.

Trenér: Lukáš Růžička.

Rozhodčí: Všetečka – Řeháček, Mrkáček.