Motorlet – Příbram B 5:4 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Sokolov 5:1 (kon.)

Motorlet právě vstřelil branku!
    Poslední slovo si však vzali domácí! Tečku za bláznivým zápasem udělal po rohovém kopu ADIN JACOBOVICI. Motorlet vítězí 5:4. Na tenhle duel budou jeho aktéři ještě dlouho vzpomínat.
    90+1. Denis BUDÍNSKÝ - 4:4

90+1
    Tým Příbram B právě vstřelil branku!
    No teda! Příbram předvedla neskutečné zmrtvýchvstání, když ve druhém dějství smazala čtyřgólovou ztrátu! Kolářovu skákavku Vyčichl neudržel, míč vyrazil před sebe a z dorážky srovnal DENIS BUDÍNSKÝ.

79
    Žlutá karta pro tým 1. FK Příbram B (Denis Budínský).

78
    Teď měl Vyčichl velké štěstí, dělová rána otřásla levou konstrukcí jeho branky! Blíže vyrovnání Příbram ještě nebyla.
    70. Denis BUDÍNSKÝ - 4:3

70
    Dvacet minut před koncem dává DENIS BUDÍNSKÝ kontaktní gól. Tohle ještě bude drama!

68
    Střídání v týmu 1. FK Příbram B:
    ze hřiště odchází Filip Přívozník, přichází Marek Nedvěd.

62
    Žlutá karta pro tým 1. FK Příbram B (Dominik Vott).
    62. Dominik VOTT - 4:2

62
    No vida, ze čtyřgólového rozdílu je během dvou minut rozdíl dvougólový. Na Kolářův gól z penalty navázal DOMINIK VOTT. Tohle je signál, že zápas ještě není zdaleka ztracený. Do jeho konce zbývá i s případným nastavením půl hodina.

61
    Dvojité střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Jan Dolejš, přichází David Hrabina.
    ze hřiště odchází Dominik Nátr, přichází Adin Jacobovici.
    60. Vít KOLÁŘ - 4:1

60
    Autorem branky z pokutového kopu je VÍT KOLÁŘ. Ačkoliv brankář vystihl směr, na přesně mířenou střelu k tyči nedosáhl.

58
    Penalta pro Příbram!

55
    ze hřiště odchází Ziyad Al-Ghamdi, přichází Vít Kolář.
    54. Michal RATAJ - 4:0

54
    Demolice příbramské obrany pokračuje i ve druhém poločase. V nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval MICHAL RATAJ. Svým druhým gólem v utkání zvýšil už na 4:0.

47
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Martin Filip).

46
    ze hřiště odchází Stanislav Gabriel, přichází Dominik Vott.
    ze hřiště odchází Lukáš Vostárek, přichází Denis Budínský.
    ze hřiště odchází Kristian Majid, přichází Patrik Švestka.

13
    Ztráta míče vyústila v rychlý kontr a sražený centr na rohový kop. Právě z něj se Motorlet prosadil, když hlavou o zem skóroval PATRIK GILIAN.

Lukáš Jasoněk

Branky: 13. Gilian, 28. Vaněk, 32. Rataj, 54. Rataj, 90+3. Jacobovici – 60. Kolář (pen.), 62. Vott, 70. Budínský, 90+1. Budínský

Karty:   47. Filip (MOT) – 62. Vott (PRB), 79. Budínský (PRB)

FK Motorlet Praha: Vyčichl – Filip, Krajinský, Rossmann, Nátr (61. Jakobovici), Rataj, Vaněk, Gilian, Žaloudek (K), Čejka, Dolejš (61. Hrabina).
    Náhradníci: Mihálek – Hrabina, Kochan, Zelenka, Kučerka, Walter, Jacobovici.

Trenér: Martin Poustka.

FK Příbram B: Orijah – Bína, Dvořák (K), Přívozník (68. Nedvěd), Hýsek, Vostárek (46. Budínský), Majid (46. Švestka), Gabriel (46. Vott), Gornický, Al-Ghamdi (55. Kolář), Rajtmajer.
    Náhradníci: Bleha – Vott, Kolář, Budínský, Nedvěd, Suchý, Švestka.

Trenér: Lukáš Růžička.

Rozhodčí: Všetečka – Řeháček, Mrkáček.