Kazachstán – Ázerbájdžán 2:3 (kon.) | Bulharsko – Rumunsko 0:0 (3:4 po pen.)
po penal. (3:4)
Bulharsko
0:0 (0:0)
Rumunsko
sk Pátek 10.06.2022, 20:15 • Steel Aréna, Košice • ME v malé kopané • Semifinále

4. série
    3:4
    Malinov uhádol smer strely, ale Ferikova rana predsa len končí v sieti – 3:4!

50
    Žltá karta pre tím Rumunsko (Andrei Cosmin Balea).

48
    Krásne vysunutie v podaní Neascu, z pravej strany míňa priestor troch žrdí Balea!

41
    Toto mala byť penalta pre Rumunsko! Malinov šiel do sklzu vo vlastnom pokutovom území, trafil pritom hráča a nie loptu. Arbitri sú ale ticho a pokutový kop nenariadili!

39
    Reakcia Neascu na ranu Filipova, opäť to bolo z rohového kopu! Sledujeme dôležité zákroky na oboch stranách.

37
    Ungurov volej ľavačkou po rohu, Malinov ho spracoval až na druhý raz.

34
    Žltú kartu za nedovolené obehnutie bulharskej brány vidí Rumun Mircea Ciprian Ungur.

24
    Genčev azda v najväčšej príležitosti polčasu, zoči-voči ale triafa len Neascu!

14
    Nakoniec vidí žltú kartu Bulhar Veselin Filipov. Za ostatných päť minút sa hrala dokopy azda jedna...