Mladá Boleslav – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Liefering – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Union Berlín 0:1 (kon.)
Kroměříž – Brno 0:1 (kon.) | Karmiotissa – Ostrava 0:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:1 (1:0)
FK Varnsdorf
Pátek 15.07.2022, 11:00 • Lokotrans Aréna • Přípravný zápas

Mladá Boleslav v posledních sekundách přišla o výhru z dnešního duelu. V 15. minutě neproměnil Ladra penaltu, ale favorit se přece jen dostal do vedení díky Davidu Pechovi. Varnsdorf se ale nevzdal a ve druhém poločase několikrát zahrozil. V úplném závěru navíc vyrovnal hlavičkou po rohovém kopu Marek Richter, takže utkání nakonec skončilo 1:1.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (12:54:01)

90+1
    90+1. Marek RICHTER - 1:1

90+1
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    V úplně poslední minutě hosté srovnávají! Po rohovém kopu se hlavou prosadil MAREK RICHTER, takže je z toho asi zasloužená remíza. 1:1.

90
    Skalák se dostal do úniku. Brankáře chtěl překonat kličkou, ale Vaňák se nenechal. Skalák následně vybídl pod sebou stojícího Darmovzala, který ale branku nedal.

89
    Na druhé straně nepřesně centroval Látal. Ještě nás čekají asi dvě minuty, pokud se tedy nic nastavovat nebude.

88
    Dominik Žák vyslal centr levačkou, který ale doputoval do rukavic brankáře.

87
    Mareček šikovně centroval pod sebe, z hranice šestnáctky přišla tvrdá rána, která se mezi tři tyče nevešla.

86
    Krobot se ve velké rychlosti dostával dopředu. Málem byl u balónu jako první, ale Vaňák včas vystartoval a nohou míč odehrál.

85
    Radosta byl na levé straně povalen k zemi, rozhodčí musel odpískat nedovolený zákrok.

84
    Ondráček se snažil z prvního doteku vysunout spoluhráče, ale defenzíva domácích byla rychlejší. Situaci si nekomplikovala, jen posunula do zámezí.

81
    Rudnytskyy se dostal do velké šance, ale v pádu přestřelil. Škoda pro hosty, neboť toto byla jejich dnešní asi největší příležitost.

80
    Látal s vhozením autu na pravé straně rozhodně nespěchá. Čeká na nabídku svých spoluhráčů.

77
    Nyní mu chyběl důraz a přesnost ve finální fázi, poněvadž centr z pravé strany do vápna nepřistál.

76
    Dostáváme se do posledních patnácti minut tohoto střetnutí. Varnsdorf určitě bude chtít vyrovnat, rozhodně na to má.

74
    Zajímavý náznak hostů po pravé straně zakončením neskončil. Teď měl prvoligový celek velké štěstí.

73
    Ondráček na levé straně zapracoval směrem dozadu velmi dobře. Domácí ale díky autu u míče zůstanou.