Mladá Boleslav – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Liefering – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Union Berlín 0:1 (kon.)
Kroměříž – Brno 0:1 (kon.) | Karmiotissa – Ostrava 0:1 (kon.)

Varnsdorf právě vstřelil branku!
    V úplně poslední minutě hosté srovnávají! Po rohovém kopu se hlavou prosadil MAREK RICHTER, takže je z toho asi zasloužená remíza. 1:1.

90
    Skalák se dostal do úniku. Brankáře chtěl překonat kličkou, ale Vaňák se nenechal. Skalák následně vybídl pod sebou stojícího Darmovzala, který ale branku nedal.

81
    Rudnytskyy se dostal do velké šance, ale v pádu přestřelil. Škoda pro hosty, neboť toto byla jejich dnešní asi největší příležitost.

74
    Zajímavý náznak hostů po pravé straně zakončením neskončil. Teď měl prvoligový celek velké štěstí.

71
    Darmovzal jen lehce tečoval ránu ze střední vzdálenosti. Míč by pravděpodobně zapadl do brány, ale Vaňák vytáhl výborný zákrok ze svého repertoáru.

62
    Velkou šanci měl na hlavě Darmovzal, jenž zadní tyč minul o pár centimetrů.
    41. Šerák svůj tým podržel

41
    Šerák si připsal dva vynikající zákroky. Nejprve pálil Škoda k zadní tyči, ale tuto střelu brankář hostů vytáhl. Posléze se k dorážce protlačil Ladra, ale opět byl Šerák úspěšnější.
    39. David PECH - 1:0

39
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí se ve 39. minutě prosazují. Do šestnáctky vlétli ve velké rychlosti a DAVID PECH nakonec situaci vyřešil nejlépe, jak mohl. Balón si potáhl, počkal až půjde Šerák do zákroku a poté dopravil balón do prázdné branky. 1:0.
    15. Neproměněná penalta Ladry

15
    K penaltě se postavil Tomáš Ladra, kterého však Šerák skvěle vychytal. Brankář hostů tedy napravil svou předchozí chybu.

15
    Šerák obrovsky chyboval v rozehrávce. Jeho přihrávku vystihl Matějovský, který se řítil sám na bránu. Přišel faul brankáře hostů, takže se bude kopat penalta.