Mladá Boleslav – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Liefering – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Union Berlín 0:1 (kon.)
Kroměříž – Brno 0:1 (kon.) | Karmiotissa – Ostrava 0:1 (kon.)

Varnsdorf právě vstřelil branku!
    V úplně poslední minutě hosté srovnávají! Po rohovém kopu se hlavou prosadil MAREK RICHTER, takže je z toho asi zasloužená remíza. 1:1.
    39. David PECH - 1:0

39
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí se ve 39. minutě prosazují. Do šestnáctky vlétli ve velké rychlosti a DAVID PECH nakonec situaci vyřešil nejlépe, jak mohl. Balón si potáhl, počkal až půjde Šerák do zákroku a poté dopravil balón do prázdné branky. 1:0.