Michalovce – Cracovia 6:2 (kon.) | Olomouc – Košice 0:0 (zruš.) | Mountfield HK – Vienna Capitals 3:2 (0:2 po s.n.)
Plzeň – K. Vary 4:7 (kon.) | Litvínov – Liberec 2:5 (kon.) | Slavia – Kolín 2:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 6:5 (po pr.) | Jihlava – Šumperk 2:1 (kon.) | Vsetín – Trenčín 5:3 (kon.)
Sokolov – Litoměřice 2:5 (kon.) | Skalica – Senica 1:2 (po s.n.) | Písek – Klatovy 5:2 (kon.)
Přerov – Zlín 1:2 (kon.) | Pardubice B – Vrchlabí 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 3:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Mostečtí Lvi 1:3 (kon.)
Spišská N. Ves – Martin 3:1 (kon.) | Děčín – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Sokol Karviná – Kopřivnice 2:3 (po s.n.) | Cheb – Chomutov 3:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
HC Stadion Vrchlabí
Úterý 23.08.2022, 18:00Přípravné zápasy

Dynamu se i přes velký závěrečný tlak vyrovnat nepodařilo a Vrchlabí díky dvěma slepeným gólů ve 43. minutě v tomto vyrovnaném zápase nakonec vítězí. (20:17:44)

59:42
    Zdráhal trefil jen bránícího hráče, následně se vhazuje ve středním pásmu. Pardubicím se čas na vyrovnání krátí.

58:59
    Domácí hrají bez brankáře!

58:38
    Pardubice se i po přesilovce drží v útočném pásmu, střel je ale zatím málo.

57:31
    Obrana nedokázala zachytit Rouhu, který jen nahrnul kotouč mezi betony.

57:09
    Dynamo se zatím nedokáže udržet v pásmu a Vrchlabí má zjednodušenou práci.

56:37
    Domácí tým má velkou možnost vyrovnání, za vysokou hůl byl vyloučení hráč Vrchlabí.

56:37
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Šlaicher – 2 min., vysoká hůl.

54:32
    Domácí tým touží po vyrovnání, a proti soupeři hraje velmi aktivně bez puku.

53:54
    Nedbal to teď dvakrát zkoušel, pokaždé trefil jen boční síť.

52:45
    Rákos nabízel puk na teč, spoluhráči ale jeho úmysl nepochopili.

51:59
    Tatarovi se podařilo puk vyhodit.

51:45
    Kerekanič – 2 min., držení.

51:24
    Daniel Herčík si dobře připravil puk na střelu, tu ale hostující brankář vyrazil nad bránu.

51:09
    Pardubický obránce špatně vyhodnotil odraz puku a Poppel si pro něj najel, roztaženého Kadlce ale nepřekvapil!

50:03
    Rouha to zkoušel hned z první po přiklepnutí od Rákose, ale na Vacka nevyzrál.

49:02
    Turek svojí aktivní hrou vybojoval puk, jenže následná přihrávka mířila před bránu, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

48:17
    Moník mohl ujíždět na brankáře, ale špatně si zpracoval puk na holi.

47:36
    Michalovi Rouhovi se osamocenému před bránou nepodařilo překonat Vacka!

45:08
    Pardubice B právě vstřelily branku! Ale naopak to jsou domácí, kterým se povedlo snížit. MICHAL MACHAČ dostal puk do mezikruží, odkud přízemní střelou k tyči překonal Vacka – 3:4! Asistence: Michal Rouha a Martin Kubíček

44:22
    Domácímu celku od poloviny druhé třetiny úplně odešel výkon a Vrchlabí dělá vše pro to, aby vstřelilo další gól.

43:51
    Zdráhalovu střelu vyrazil Vacek, bude se vhazovat v obranném pásmu Vrchlabských.

42:36
    Vrchlabí vstřelilo branku! A za několik vteřin odskakují hosté do vedení o dvě branky! FILIP KRSEK dostal u mantinelu přesnou přihrávku od Cermana a se střelou neváhal, mířil přesně pod horní tyč – 2:4! Asistence: Albert Cerman a Tomáš Perička

42:14
    Vrchlabí vstřelilo branku! A Vrchlabí okamžitě na Drtinův faul odpovídá! ONDŘEJ CHRTEK byl volný mezi kruhy a překonal Kadlce – 2:3! Asistence: Jakub Kynčl a Patrik Urban

42:04
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Drtina – 2 min., hákování.

42:02
    Třetí část zatím probíhá v plynulém tempu bez větších šancí.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:43.

Také ve druhé třetiny padly dva góly, po každém na jedné straně. Vedlo opět Dynamo, když se trefil Jiří Půhoný. Ve 39. minutě odpověděl Petr Poppel, který zakončil pěknou kombinaci se spoluhráči z formace.

40:00

38:59
    Vrchlabí vstřelilo branku! Nedbalovi při střele z první nešťastně praskla hokejka a přečíslení hostů bylo provedeno náramně, když PETR POPPEL prostřelil Kadlce na přední tyč – 2:2! Asistence: Patrik Urban a Filip Moník

37:05
    Rohlík ještě nevyhodil puk z útočného pásma, bek puk zastavil.

35:31
    Hosté se ale sami vyhání z útočné třetiny.

35:13
    Domácí hrají další oslabení, když musel v úniku zatáhnout Drtina za záchrannou brzdu.

35:10

34:00
    Dynamo zahrálo dvakrát za sebou na zakázané uvolnění, Vrchlabí se v posledních minutách dostává do hry.

33:10
    Před Kadlcem poskakoval puk, nakonec se mladý brankář dobře zorientoval a puk přikryl pod lapačku.

31:34
    Půhoný v tutovce ještě hledal Herčíka, který už měl zakončení na dlouho hůl!

30:12
    Střídání v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    ze hřiště odchází Nečas, přichází Kadlc.

30:12
    Zeman – 2 min., krosček.

30:04
    Zemanovi dvakrát nevyšla rozehrávka, ale střela vrchlabského útočníka šla do betonu.

28:47
    Vrchlabí svojí agresivní hrou donutilo Dynamo do nesnázích, hosté jsou zpět v pěti.

27:07
    Sýkorovi se nepříjemně odrazil puk od brusle až na Duchana, který pálil mimo.

26:47

26:24
    Tomáš Zeman se rozhodl, že akci vezme na sebe a projel sám až před brankáře. K zakončení se nedostal.

25:31
    Simon Duran vystřelil na Nečase, který nevěděl, kde má puk. Ten mu ale zůstal ve výstroji.

24:32
    V nehokejové pozici na chvíli zůstal ležet Radim Šlaicher, ale už se zvedá a sám odjíždí na střídačku.

23:47
    Pardubice B právě vstřelily branku! Dynamo B se znovu dostává do vedení! Po nátlakové hře se u puku objevil JIŘÍ PŮHONÝ, který přesně zakončil – 2:1! Asistence: Daniel Herčík

22:52
    Zdráhalovi při nahození útočník zablokoval hůl, pardubický bek tak puk nemohl před bránu nastřelit.

22:07
    Jan Oliva uklidňuje situaci rozehrávkou na Machače, proti jehož střele se musel Vacek natáhnout.

20:37
    Rákos byl teď několikrát atakován a vůbec se mu nelíbilo, že rozhodčí nepískali.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:49.

Do vedení se v první třetině dostalo domácí Dynamo B zásluhou Herčíka, ještě před pauzou ale hosté odpověděli, když Duchan dorážel puk do prázdné brány. Dynamo se vypracovalo hodně gólových šancí, ale také Vrchlabí působí hodně živě.

20:00

19:49
    Půhoný dobře připravil puk Herčíkovi, který střílí těsně nad!

19:18
    Kadlec se vytočil okolo brány, z úhlu ale přestřeluje.

16:13
    Vrchlabí vstřelilo branku! Vrchlabí ještě před koncem třetiny srovnává! Po skrytém nahození od Fialy se puk odrazil před SAMUELA DUCHANA, který si už věděl rady a zakončil do odkryté brány – 1:1! Asistence: Petr Fiala a Radim Šlaicher

15:06
    Při tlaku Pardubice píská rozhodčí Nedbalovi postavení v brankovišti a vykazuje hru do středního pásma.

14:19
    Kadlec to nakonec vzal na sebe, ale Vacek si mezeru mezi betony pohlídal.

14:11
    Vrchlabí se úspěšně brání, vyhazuje kotouče k Nečasovi.

12:45
    Bláha – 2 min., vysoká hůl.

12:36
    Zemanova střela byla sražena mimo bránu.

11:28
    Machačova střela z pravé strany vypadla Vackovi, ale k zakončení se už nikdo z domácích nedostal.

10:24
    Další velká šance na straně domácích, Jan Zdráhal zakončoval pod horní tyč, jenže Vacek s přispěním břevna puk vytěsnil nad bránu!

10:06
    Po podklouznutí Fialy na modré se do přečíslení řítili domácí. Po několika přesných nahrávkách, ale zakončující útočník byl za bránou a už nezakončil!

08:02
    Adam Jirků byl u mantinelu zastaven obránci.

07:45
    Rákos velmi dobře zavezl puk před brankáře, který musel pro puk po odrazu máchnout lapačkou.

06:18
    Pardubice B právě vstřelily branku! Až těsně po konci početní výhody se podařilo Pardubicím skórovat! Po dobré práci Olivy na brankovišti došťoural puk za záda brankáře DANIEL HERČÍK – 1:0! Asistence: Jan Oliva

05:19
    Zdráhal měl před sebou prostor ke střele, jenže před Vackem nikdo nebyl a ten tak bez problémů zasahuje.

04:31
    Chalupa nahodil puk ze středního pásma a Nečas puk raději přikryl.

04:17
    Chrtek – 2 min., nedovolené bránění.

03:27
    Vrchlabí po pasáži, kdy mělo kotouč na svých holích, nepřesně přihrává a píská se zakázané uvolnění.

01:19
    Hosté se zatím nachází u puku častěji a Dynamo se brání.

00:08
    Filip Moník hned v úvodních vteřinách dostal průnikovou přihrávku, natlačil se před brankáře, který ale zasáhl.

00:01

Vítám Vás u přenosu přípravného hokejového utkání, ve kterém změří síly Dynamo Pardubice B a hostující Vrchlabí. HC Dynamo Pardubice B, které hraje své domácí zápasy v Chrudimi, už má za sebou dva předsezonní duely. Ve své premiéře porazilo Žďár nad Sázavou 4:2, následně nestačilo na Kolín 4:5 v prodloužení. Pardubické „béčko“ zahájí nadcházející sezonu v Chance lize. HC Stadion Vrchlabí naopak bude nastupovat ve 2. lize poté, co svoji licenci převedlo právě do Pardubic. Tým z Podkrkonoší odehrál zatím jen jeden přípravný duel, ve kterém jednoznačně přehrál Jablonec 6:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 7. Herčík (Oliva), 24. Půhoný (Herčík), 46. Machač (Rouha, Kubíček) – 17. Duchan (Fiala, Šlaicher), 39. Poppel (Urban, Moník), 43. Chrtek (Kynčl, Urban), 43. Krsek (Cerman, Perička)

HC Dynamo Pardubice B: Nečas (Kadlc) – Nedbal, Zdráhal, Oliva, Kubíček, Drtina, D. Sýkora – Rákos, Machač, Lichtag, Půhoný, Herčík, Rouha, Zeman, Kadlec, Turek, M. Rohlík.
    Trenér: David Havíř

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Vácha, Perička, Duran, Bendík, Kerekanič, Kynčl, Fiala – Moník, Urban, Poppel, Bláha, Chrtek, Chalupa, Šlaicher, Duchan, Jirků, Krsek, Tatar, Cerman.
    Trenér: Tomáš Jirků