Kolín – Brozany 3:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Chlumec n/C 4:0 (kon.) | Ústí n. L. – Benešov 3:0 (kon.)
Živanice – Přepeře 2:3 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
3:0 (1:0)
FK Benešov
Sobota 27.08.2022, 17:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

Fotbalisté Ústí nad Labem vyhrávají na svém hřišti tento zápas. Benešov se prosadit nedokázal, navíc od 73. minuty hrál o deseti. Ústí mělo dvě penalty, jednu proměnilo, druhou ne. David Černý zaznamenal hattrick. (18:51:20)

90+3

90+2
    Benešov se pokouší o kosmetickou úpravu skóre.

90+1
    Benešov v deseti hrající se protlačil do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.

90
    Navíc uvidíme tři minuty.

90
    Domácí si příliš nerozuměli, a tak přicházejí o balon.

89
    Dostáváme se do posledních minut hry ve druhém poločase, domácí míří za výhrou.

88
    Benda byl v další velké šanci, ale trefil jen obránce. Následně se domácí dožadovali další penalty, ale sudí nechává hru plynout.

87
    Akce Ústí je zastavená, ofsajd.

87
    Jaroslav Benda (FK Ústí nad Labem) neproměňuje pokutový kop. Domácí hráč vypálil na pravou stranu ze svého pohledu, brankář jeho úmysl vystihl.

86
    Za hru rukou penalta pro Ústí.

84
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem:
    ze hřiště odchází Jaroslav Zaspal, přichází Patrik Škoda.
    ze hřiště odchází Jonáš Jiránek, přichází Tomáš Zůza.
    ze hřiště odchází David Černý, přichází Ondřej Černý.

Střídání v týmu SK Benešov:
    ze hřiště odchází Marek Radimský, přichází Ondřej Vosáhlo.
    ze hřiště odchází Jakub Vosáhlo, přichází Pavel Roháč.

80
    Jan Plachý musel zasahovat po stříleném centru soupeře. Snadná práce pro domácího brankáře.

79
    Benešovští se nemohou propracovat do výraznější střelecké pozice, ale ústecká obrana je pozorná.

78
    Ústečtí pokračují v aktivní hře, Jiránek kombinuje na útočné polovině, ale centr byl nepovedený.
    76. David ČERNÝ - 3:0

76
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Máme tu hattrick. DAVID ČERNÝ si připravil míč a poslal ho ze své strany levou stranu. Snadná branka pro domácí tým. Černý s přehledem proměnil.