Hertha – Dortmund 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Augsburg 1:0 (kon.) | Mohuč – Leverkusen 0:3 (kon.)
RB Lipsko – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Schalke – Union Berlín 1:6 (kon.) | Bayern – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
0:3 (0:3)
Bayer Leverkusen
Sobota 27.08.2022, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 4. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:06:27)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 14:2. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:12.

O všem podstatném se dneska rozhodovalo v úvodní polovině utkání, kdy Leverkusen vstřelil tři branky. Nebylo to tak, že by se hosté do druhé půle zatáhli všichni pod míč, ale pravdou je, že spoléhali především na obranu a dostávali se do rychlých kontrů. Mohuč si dnes vypracovala poměrně vysoké množství šancí, ale koncovka lehce pokulhávala. Jedinou kaňkou pro Bayer zůstávají dvě červené karty. Patrik Schick odehrál 82 minut, Adam Hložek se sice během druhého poločasu rozcvičoval, ale do hry nakonec nezasáhl.

90+5

90+5
    Poslední příležitost měl Widmer po centru Stacha. Domácí kapitán hlavičkoval na bližší tyčku, kterou těsně minul. Víc už se pravděpodobně nestane!

90+4
    Rozhodčí Dingert se poradil s čárovým rozhodčím, poté Mitchelu Bakkerovi udělil žlutou kartu. Vzhledem k tomu, že je druhá, tak nizozemský fotbalista míří předčasně do sprch. Leverkusen bude dohrávat s osmi hráči v poli!

90+3
    Onisiwo si obhodil Bakkera, který domácího fotbalistu zasáhl loktem. Mohuč bude rozehrávat standardní situace z pravé strany hřiště!

90+2
    Do centru z levé strany teď nešťastně zasáhl hostující Tah, který možná trochu vystrašil dnes pozorného Hrádeckého.

90+1
    Sudí Christian Dingert přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první je ve své polovině, domácí vhazují poblíž laviček.

90
    Závar před Hrádeckým! I Če-song neprostřelil chumel hráčů, ale k odraženému balónu se na malém vápně dostal Widmer. Ten z výborné pozice zakončoval vysoko nad!

89
    Leverkusen ani v tuto chvíli nerezignoval na ofenzivu a v pěti hráčích postupoval do útoku. Bakker to vzal na sebe, ale nemířil přesně.

88
    Po centru Bella hlavičkoval Widmer, jenže znovu doprostřed branky. Domácí kapitán se na sebe pořádně zlobí!

87
    Na Onisiwa je to dlouhé, u míče je brankář Hradecký. Zdá se, že domácí fotbalista svou třígólovou sbírku dneska nijak nerozšíří.

86
    Útočným faulem si pomohl hostující Amiri, domácí lavička se poté pořádně zlobila na to, že Bayer neustále pozdržoval rozehrávku Mohuče.

84
    Domácí se tlačí za čestným zásahem. Uvidíme, zda se jim to v závěru utkání proti oslabenému soupeři podaří či nikoliv.

83
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Patrik Schick, přichází Sardár Azmún.

82
    Widmerova hlavička postrádala potřebnou razanci, na druhé straně hřiště si pro faul došel Schick. Zdá se, že český reprezentant za malou chvíli půjde dolů.

80
    ze hřiště odchází Kerem Demirbay, přichází Nadiem Amiri.
    ze hřiště odchází Moussa Diaby, přichází Timothy Fosu-Mensah.

80
    Obrovská příležitost Mohuče, domácím dnes není přáno! Onisiwo se obtočil kolem bránícího Tapsoby, míč po jeho následné střele proletěl pár čísel vedle hostující branky!