Hostivař – Kert Park Praha 2:9 (kon.) | Ústí n/L – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Letohrad – Prachatice 4:1 (kon.)
Svítkov – Dobřany 9:1 (kon.) | Kladno – Karviná 2:3 (po pr.)
HBC Hostivař
2:9 (1:3, 1:1, 0:5)
HC Kert Park Praha
Sobota 03.09.2022, 11:00CROSSDOCK Extraliga • 1. kolo

30:46
    Jasný faul Václava Kučera, jenž nezvládl přečíst kličku Dalimila Zvonka, jemuž následně nastavil levou nohu a protihráč přes ni přepadl, jinak by postupoval sám na gólmana.

23:47
    Početní převahu si zahraje i Kert Park. Vyloučeným hráčem z domácích řad je Luboš Novotný. Dvě minuty za napadení.

21:24
    Domácí mají dobrou příležitost ke snížení, zahrají si totiž přesilovou hru. David Rozenberg byl při bránění příliš agresivní, rozhodčí mu odpískali nedovolené bránění.

15:00
    Kert Park nastoupí do druhé třetiny v oslabení. Zbytečného prohřešku se v útočném pásmu dopustil Vojtěch Jágr, přidržení protihráče v dané chvíli vůbec nic neřešilo.

06:11
    První přesilovou hru si zahrají domácí. Menší dvouminutový trest vyfasoval Jiří Kruček, rozhodčí jej poslali na trestnou lavici za podražení.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 12. J. Vaniš (Lehner, Malina), 23. D. Vaniš (Hroch, J. Vaniš) – 5. L. Lhota (Danko, Jágr), 9. Vaněk (Zvonek), 11. Vaněk (Zvonek, Kruček), 25. Kruček (Zvonek, Jágr), 36. Vaněk, 40. T. Lhota, 42. Šperl (L. Lhota), 42. Jágr (L. Lhota, Danko), 43. Zvonek (Rozenberg)

HBC Hostivař: Štoural (Majerníček) – Čápek, Dušák (C), Kubeš (A), Kučera, Macek, Novotný, Vodehnal – Grepl, Hroch, Komanec, Kucharčík (A), Lehner, Malina, Pátek, D. Vaniš, J. Vaniš, Vosátka.
    HC Kert Park Praha: Návara (Varga) – Hrdlička, Kovárník, Laurinc, Morrison, Novák, Šperl (C) – Danko (A), Jágr, Kruček, L. Lhota, T. Lhota, Rozenberg (A), Štefka, Vaněk, Zvonek (A).

Rozhodčí: Cícha, Danylec