Osasuna – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Espanyol 0:1 (kon.) | Villarreal – Elche 4:0 (kon.)
Valencia – Getafe 5:1 (kon.)
Athletic Bilbao
0:1 (0:0)
Espanyol Barcelona
Neděle 04.09.2022, 16:15 • San Mamés Barria, Bilbao • Španělská LaLiga • 4. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:19:07)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:12.

Máme tu konec zápasu, v němž domácí favorizované Bilbao poprvé v sezóně prohrává, naopak hosté poprvé v sezóně vyhrávají!
    Po jasné první půli, po které mohli domácí vést minimálně 2:0, se ještě zhruba tak úvodních deset minut druhé půle hrálo podle domácích not. Jenže pak jakoby domácí přestali hrát a Espanyol toho využil k vyrovnání hry. Najednou to byli hosté, kdo podnikal rychlé a nebezpečné brejky, až přišla 83. minuta, v níž jediným gólem rozhodl o vítězství hostů Braithwaite.

90+7

90+5
    Další standardka pro domácí, kteří již rozehráli, nic nového, znovu končí akce domácích nepřesným centrem.

90+3
    Žlutá karta pro tým Athletic Bilbao (Unai Vencedor).

90+2
    Útočná akce domácích končí pouze dalším z řady nepřesných centrů.

90+1
    Žlutá karta pro tým Espanyol Barcelona (Dani Goméz).

90+1
    Nastavuje se šest minut.

90
    Žlutá karta pro tým Athletic Bilbao (Óscar de Marcos).

89
    A centr také do vápna Espanyolu přilétl, jenže tam dnes kralují obránci.

88
    Volný kop pro Bilbao, je to sice na útočné polovině, ale znovu pouze na centr.

86
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona:
    ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Dani Goméz.

85
    Nyní budou muset domácí napnout všechny své síly do útoku, aby alespoň vyrovnali.

84
    Střídání v týmu Athletic Bilbao:
    ze hřiště odchází Iñigo Lekue, přichází Jon Morcillo.

83
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Tak to je šok pro favorizované Bilbao! Hosté byli posledních zhruba dvacet minut vyrovnaným soupeřem domácím a nakonec je tu i trest v podobě vedoucí branky Espanyolu, kdy MARTIN BRAITHWAITE využil nedůrazu a trochu zmatku domácí bránící dvojice.

83
    Álex Berenguer (Ath. Bilbao) rozehrál čtvrtý domácí roh, ale znovu to nebylo povedené, z pohledu domácích.

82
    Rohový kop pro Bilbao, nyní budou domácí rozehrávat z pravé strany.

81
    Po centru Vesgy se dostal k hlavičce Guruzeta, ale domácí útočník byl v ofsajdu, takže žádná šance.