Motorlet – Hostouň 3:1 (kon.) | Zbuzany – Admira Praha 0:2 (kon.) | Č. Budějovice B – Vltavín 0:2 (kon.)
Králův Dvůr – Písek 3:2 (kon.) | Přeštice – Sokolov 0:2 (kon.) | Karlovy Vary – Dukla B 3:0 (kon.)
FK Motorlet Praha
3:1 (1:1)
TJ Sokol Hostouň
Sobota 17.09.2022, 10:15 • Stadion v Butovické, Praha • Česká fotbalová liga (A) • 7. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (12:23:25)

Utkání sledovalo 172 diváků.

Je dobojováno. Ve druhém poločasu jsme viděli Motorlet jako aktivnější tým a ten se v dešti a větru dočkal obratu ve výsledku a tří bodů. O vítězný gól se hned ve 48. minutě postaral a poté se domácím dařilo držet soupeře na uzdě a prakticky jej nepouštět do nějakých nebezpečných akcí. V úplném závěru pak dal pojistku na výhru Dominik Nátr a Motorlet tak zvítězil v poměru 3:1. Pražský celek má po tomto výsledku 10 bodů a je na sedmém místě, Hostouni patří s osmi body 11. místo.

90+3

90+2
    Motorlet drží hru u rohového praporku, tohle domácím bohatě stačí.

90+1
    Snaha hostů ještě něco udělat s nepříznivým stavem se míjí účinkem, centr od rohového praporku byl odvrácen hned u první tyče.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Miroslav Stoch, přichází Tomáš Rossmann.
    89. Dominik NÁTR - 3:1

89
    Motorlet právě vstřelil branku!
    Vypadá to, že je rozhodnuto. Po výkopu od Mihálkovy branky, se jeho spoluhráči dostali k šestnáctce soupeře, po rychlé kombinaci zamířil k pravé Pančevově tyči DOMINIK NÁTR a upravil na 3:1.

88
    A znova...

87
    Mihálek zase nepospíchá s odkopem od své branky, sudí s ním má zatím trpělivost.

86
    Hostouni nevyšla ani další akce pravou stranou, Motorlet odkopl k půlce.

85
    Obranná řada hostů se snažila o rozvinutí akce, ta směřovala zprava, jenže vrcholem všeho byl pouze centr k Mihálkovi.