Blansko – Hranice 1:3 (kon.) | Frýdlant n/O – Hlučín 1:3 (kon.) | Hodonín – Zlín B 1:0 (kon.)
Uh. Brod – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Vítkovice – Vel. Meziříčí 3:4 (kon.)
FK Hodonín
1:0 (1:0)
FC Zlín B
Sobota 17.09.2022, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a na shledanou! (18:29:32)

Je konec! Hosté si v posledních minutách nedokázali vytvořit závěrečný tlak, a tak v dnešním vyrovnaném utkání, které nabídlo několik šancí a zajímavých situací, odjíždí po porážce 0:1 bez bodu.

Hodonín se po dnešku posouvá s jedenácti body na desátou pozici a příští pátek se utká s třetím Hlučínem. Zlín B i nadále okupuje čtvrtou pozici s třinácti body a příští neděli poměří síly s předposledním Znojmem.

90+3

90+3
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Jáger, přichází Kyselka.

90+2
    ze hřiště odchází Pazdera, přichází Raisigl.

90+1
    Hosté se provinili útočným faulem, teď už bývá opravdu málo času něco vymyslet.

90+1
    Zlín má v závěru utkání problém se dostat na polovinu domácích. Dlouhý nákop za obranu Hodonína sklízí jeden z obránců.

90
    S přetaženým centrem Švantnery si Libor Bobčík neporadil.

89
    Střídající Smékal je poslední minuty velmi aktivní, větší příležitost pro svůj tým však zatím nepřipravil.

88
    Individuální akce Smékala končí útočným faulem před brankářem Šišky.

87
    Hodonín nyní zavřel soupeře na jeho polovině. Helísek se uvolnil z pravé strany šestnáctky a následně nahrál na vrchol vápna, odkud Bobčík vypálil vysoko nad.

86
    Přímý volný kop zahráván od pravé lajny obrana domácích odvrací.

85
    I druhý roh Hodonína nic nepřinesl.

84
    Roh na zadní tyči našel Bobčíka, jehož zakončení končí dalším rohem.

83
    Smékal prováhal střelu z pravé strany, následně pod sebou našel Švantnera, který vybojoval po zablokované střele roh.

82
    Samotný Pazdera zabojoval na polovině soupeře a málem se dostal do brejku, nakonec byl však o míč obrán.