USA – Slovensko 0:1 (kon.) | Mexiko – Finsko 1:1 (kon.) | Česko – Německo 0:4 (kon.)
Mexiko
1:1 (1:1)
Finsko
Středa 21.09.2022, 16:00 • Dolní Němčí • Ježek Cup (U18)

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:59:13)

Je konec. V duelu osmnáctek Mexika a Finska jsme vítěze nepoznali. Vše podstatné se odehrálo v první půli. Ve 12. minutě poslal Finsko do vedení Hudd, ovšem ve 38. minutě se Hellens dopustil ruky na brankové čáře, za což uviděl žlutou kartu a Mexiko navíc získalo pokutový kop. Ten si vzal na starost Vázquez a proměnil jej střelou k levé tyči. Před přestávkou domácí dali gól, ale ten nakonec neplatil z důvodu ofsajdového postavení. Ve druhá části zápasu byly k vidění šance, ale nakonec žádná gólem neskončila.

90+5

90+4
    Rozhodčí ještě ponechává Mexiku šanci na rozhodnutí a střela Bustose byla zblokována na rohový kop.

90+3
    Střídání v týmu Finsko:
    ze hřiště odchází Terrnava, přichází Hyvönen.

90+2
    Domácí se dostali z levého křídla do vápna, ale následná střela byla opět zblokována.

90+1
    Mexičané drží balón na polovině soupeře, ale nemohou se prodrat přes skvělou defenzívu Finska.

90
    Finsko získalo volný kop z pravé strany, ale tato standardní situace nic vážnějšího nenabídla.

89
    Domácí se sice dostali ke střele, ale pokus zpoza vápna letěl vedle svatyně Ramuly.

87
    Sebastián Valenzuela zfauloval soupeře a uviděl od sudího kartu žluté barvy.

85
    Guerrero nedal soupeři ani trochu prostoru, ale Finsko má k dispozici autové vhazování.

83
    Mexičané se nyní dostali do zakončení, ale to opět nebylo příliš nebezpečné a Ramula si poradil.

82
    ze hřiště odchází Jalonen, přichází Tiihonen.

81
    Onni Hänninen šel k zemi uvnitř vápna, ale sudí to jako faul nepovažuje.

80
    Ulundu se z levé strany snažil procpat přes Péreze, ale to se mu nepovedlo.

79
    Mexičané převedli hru na levou stranu a Xavier Biscayzacú se snažil zakončit, ovšem jeho pokus letěl vedle.

77
    Antonio Herrera se nyní dopustil hraní rukou a opět se tak Mexiko nedostane do vedení.

75
    Pokus finského hráče z dálky neměl gólové parametry a následuje tak rozehrávka od svatyně Orantese.

73
    Domácí opět pokračují v útočné hře, ale Finové také v oslabení hrají velmi dobře.