Plzeň – K. Vary 3:1 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Olomouc – Jihlava 1:7 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 5:0 (kon.) | Třinec – Liberec 7:4 (kon.)
konec
Berani Zlín
3:4 (0:0, 3:1, 0:3)
HC Kometa Brno
Pátek 14.10.2022, 17:00 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů • 13. kolo
Partner:
   
  To je dnes vše, děkuji za pozornost a zase brzy napočtenou! (18:59:10)
   
  Třetí třetina končí, Brno slaví po skvělé třetí třetině vítězství 4:3. O otočku se postarali Boltvan, Cakl a Horváth. Brno se tak v tabulce dostává před svého dnešního soupeře.
   
  Konec zápasu.
   
  59:32
  Nedaří se jim ale už dostat ani k zakončení, brněnská obrana je pevná.
   
  59:05
  Málek vyjel z branky, ševci to zkouší v šesti.
   
  58:31
  Brankář Málek už lehce povyjel z branky, musel do ní ale rychle zacouvat kvůli útočnému výpadu Komety. Následuje posunutí branky a buly ve středním pásmu.
   
  58:01
  Hlasatel oznámil v okamžik, kdy se Brno dopustilo ofsajdu, poslední dvě minuty třetí třetiny. Dokáží se Zlínští ještě dotáhnout?
   
  57:02
  Beranům se nepodařilo podržet delší dobu puk v útočném pásmu. Horkotěžko se jim s nim teď dostává dopředu.
   
  56:21
  Rázem se za vyrovnáním musí hrát Zlínští a už to v pravdě nemají příliš času.
   
  55:22
  Kometa právě vstřelila branku!
  Laciga udělal chybu při rozehrávce, jež pramenila až ve vedoucí branku Komety! KEVIN HORVÁTH nedal Málkovi svým zakončením šanci. Asistence: David Moravec, Nesim Harmim.
   
  54:38
  Skvělá individuální práce Heše, jenž teď s kotoučem kroužil pěknou chvíli po útočném pásmu až se pokusil neúspěšně obtočit kolem branky.
   
  53:43
  Heš ve sprintu jen velmi těsně nezachytil přihrávku o mantinel. Štěstí pro Brno – jinak mohl ujíždět do samostatného úniku.
   
  53:37
  Málek si připisuje zákrok lapačkou.
   
  52:57
  Kometa po vyrovnávací brance soupeře hodně tlačí, zlínská obrana je ale zatím vcelku pevná.
   
  49:30
  Únik Čechmánka se pokoušel využít dorážkou Matúšů, který se však dostal do souboje před brankovištěm a led opouštěl viditelně otřesen. Na lavičce si ještě nechává ošetřit rameno.
   
  47:56
  Kometa právě vstřelila branku!
  A máme vyrovnáno! Výborný vstup hostů do třetí části podtrhává gólem ONDŘEJ CAKL. Navedl si kotouč do ideální střelecké pozice a dost možná s tečí zlínského obránce potřetí překonal brankáře Málka. Asistence: Patrik Ulbricht, Jaroslav Řehák.
   
  46:45
  Zakázané uvolnění aktuálně lépe hrající Komety.
   
  46:15
  Heš najížděl dopředu a klepal si o nahrávku, ale nedostal ji, neboť zlínští beci přišli o kotouč. Brno si následně vypracovalo zajímavou šanci zakončenou střelou mezi Málkovy betony, které se ještě klouzala kousek za brankáře. Domácí obrana ale dokázala velké nebezpečí uhasit.

  David Jabůrek

  Branky a nahrávky: 28. Čechmánek (Zavřel), 29. Marek (Frömel, Heš), 34. Kaláč (Tomek, Urban) – 21. Harmim (Bárta, Svoboda), 43. Boltvan (Bělohlav, Otava), 48. Cakl (Ulbricht, Řehák), 56. Horváth (Moravec, Harmim)


  Berani Zlín: Málek (Synek) – Burian, Nábělek, Hamrla, Špaňhel, Zavřel, Velikovský, Kráčalík – Kaláč, Děděk, Matúšů, Urban, L. Heš, Marek, Chludil, Laciga, Čechmánek, Ramert, Tomek, Frömel
  Trenér: Luboš Jenáček

  HC Kometa Brno: Kavan (Maleček) – Řehák, Fajmon, Eich, Svoboda, Ulbricht, Němec – Rakus, Otava, Šantora, Horký, Masař, Bělohlav, Harmim, Nesvadba, Boltvan, Bárta, Horváth, Moravec, Cakl
  Trenér: Jan Zachrla

  Rozhodčí: Obadal, Šudoma – Kučera, Smetková
  bahis siteleri