Detroit – Montreal 3:0 (kon.) | Columbus – Tampa 2:5 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 4:1 (kon.)
San Jose – Carolina 1:2 (kon.) | Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 3:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Vancouver Canucks
Sobota 15.10.2022, 22:07 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

58:02
    No, závěrečné sekundy budou pro Flyers hodně náročné. Scott Laughton (PHI) totiž zahákoval Horvata, a Canucks tak budou hrát šest na čtyři.

52:49
    Nicolas Deslauriers (PHI) a Kyle Burroughs (VAN) dostávají shodně pět minut za bitku.

49:55
    Po malé strkanici mezi střídačkami jsou z hrací plochy vykázáni James van Riemsdyk (PHI) a Riley Stillman (VAN), oba dostávají menší tresty za hrubost. Dvě minuty tak budeme sledovat hru čtyři na čtyři.

46:36
    Slibná šance pro Canucks, po konci reklamní pauzy je čeká další přesilovka, Za podrážení si dvě minuty do svých statistik zapisuje Justin Braun (PHI).

39:30
    Zvýšené aktivitě domácích v útočném pásmu je zřejmě konec, Wade Allison (PHI) to teď trochu přehnal a s trestem za hákování se klidí z hrací plochy.

36:08
    Debutující Olle Lycksell (PHI) poprvé v zámoří usedá na trestnou lavici, a to na dvě minuty za podrážení.

30:17
    Pátý menší trest pro Vancouver v zápase, za faul loktem na Farabeeho jde ven Luke Schenn (VAN).

25:57
    Nils Höglander (VAN) dostává dvě minuty za vysokou hůl, což je poněkud zvláštní – po souboji za brankou má totiž krvavý šrám v obličeji on, nikoliv protihráč.

08:25
    Tanner Pearson (VAN) zahákoval dorážejícího Laughtona, hosté půjdou znovu do čtyř.

06:27
    Canucks si hru v plném počtu moc dlouho neužili, trest pro jejich hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na lavici hanby odsedí Riley Stillman (VAN).

04:17
    Poměr sil na ledě se vyrovná, JT Miller (VAN) míří ven z ledové plochy za hákování.

02:40
    Flyers jdou do čtyř, James van Riemsdyk (PHI) je na dvě minuty vykázán za držení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 31. DeAngelo (J. van Riemsdyk, Hayes), 38. Laughton (Konecny), 54. Konecny (Provorov, DeAngelo) – 2. Burroughs (Boeser, Pearson), 15. Garland (Podkolzin, L. Schenn)

Philadelphia Flyers: Hart (Ersson) – DeAngelo, Provorov, Sanheim, Braun, Zamula, Seeler – Laughton (A), Hayes, Konecny – Farabee, Cates N., Allison – J. van Riemsdyk, Frost, Laczynski – Deslauriers, Cates J., Lycksell.
    Trenér: John Tortorella

Vancouver Canucks: Demko (S. Martin) – Q. Hughes, L. Schenn, Ekman-Larsson (A), Poolman, Stillman, Burroughs – Pearson, J. Miller (A), Boeser – Kuzmenko, E. Pettersson, Höglander – Podkolzin, Horvat (C), Garland – Joshua, Aman, Lazar.
    Trenér: Bruce Boudreau

Rozhodčí: Dwyer, McIsaac – Marquis, Johnson

Diváci: 14 837