New Jersey – Anaheim 4:2 (kon.) | Ottawa – Boston 7:5 (kon.) | Columbus – Vancouver 4:3 (po pr.)
Tampa – Philadelphia 2:3 (kon.) | NY Islanders – San Jose 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 3:2 (kon.)
Edmonton – Buffalo 2:4 (kon.) | Nashville – Los Angeles 3:4 (0:1 po s.n.)

Devils právě vstřelili branku!
    Karty se oproti první třetině úplně obrátily a nyní je to New Jersey, kdo vede o dva góly. Střela od DAWSONA MERCERA se svezla po hokejce Drysdala a s přispěním horní tyče zapadla rovnou do sítě. Hosté mají na nápravu 7 minut. Asistence: Jegor Šarangovič a Jack Hughes.

40:33
    Na začátku třetí části Ďáblové otáčejí skóre ve svůj prospěch! Velice hezky to na pravém křídle udělal Bratt, když se pohotovou otočkou zbavil obránce a přihrávkou kolem Klingberga našel na zadní tyči DOUGIEHO HAMILTONA zakončujícího v pokleku do poloprázdné brány. Asistence: Jesper Bratt a Nico Hischier.

36:20
    Anthony Stolarz opět hrdinou okamžiku, když vychytal bekhend nájezdníka Hughese a o pár sekund později i Dawsona Mercera! Neskutečná minuta gólmana Ducks.

Opakované záběry nakonec odhalily, že Hughes při zasouvání puku za gólmanův levý beton trefil bližší tyčku!

35:19
    John Marino postupoval osou hřiště do nejvýhodnější palebné pozice. Pak zamířil dolů k tyči, načež Stolarz puk vykopl špičkou betonu!
    34:48 Nico HISCHIER - 2:2

34:48
    Domácí smazali dvougólové manko z první třetiny! Ruce nad hlavou má NICO HISCHIER, toho u pravé tyče nedůsledně bránil Kulikov. Asistence: Jesper Bratt a Jonas Siegenthaler.
    33:53 Fanoušci NHL s hráči prožívají ledacos, třeba i bitky

33:53
    Současné vyloučení:
    Brendan Smith – 2 min., nedovolené bránění + 5 min., bitka.

Maxime Comtois – 10 min. osobní trest + 2 min. + 5 min., bitka.

31:16
    Adam Henrique ukázal všem hráčům záda a se zvednutou hlavou upaloval na Blackwooda! Překonal ho, jenže gólmana New Jersey zachránila tyčka!
    24:17 Ondřej PALÁT - 1:2

24:17
    Bravo, ONDŘEJ PALÁT dává za New Jersey první gól po přestupu z Tampy Bay! Rodák z Frýdku-Místku si sjel k pravé tyči, odkud dorazil volný puk mezi beton a přední tyčku. Stav utkání 1:2 a Ďáblové jsou zpátky ve hře. Asistence: Ryan Graves a Jack Hughes.

22:27
    Ryan Strome převzal přihrávku zpoza branky a zblízka pálil na Blackwooda! Ten si připsal parádní zákrok. Zpod jeho těla pak touš nevyšťoural ani McTavish.

21:12
    Brendan Smith – 2 min., nedovolené bránění.
    19:59 Bravo! Stolarz v závěru třetiny vychytal Bastianův únik

19:59
    Hosté to prokombinovali a v oslabení jim ujel Nathan Bastian! Musel spěchat, do konce třetiny chyběly tři vteřiny. Nakonec stihl dojet až k brankáři a vystřelit. Jenomže Anthony Stolarz kontaktní gól nepřipustil.

18:36
    Erik Haula – 2 min., nedovolené bránění brankáři.

13:44
    O snížení usilující Dougie Hamilton si sjel mezi kruhy a odtamtud Stolarze pořádně vyděsil!
    13:08 Jakob SILFVERBERG - 0:2

13:08
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Cam Fowler poslal svou střelu do zadního mantinelu, Mason McTavish se o odražený puk jen otřel a za ním postavený JAKOB SILFVERBERG neměl problém zacílit pod zvednutý pravý beton Blackwooda. Úspěšný střelec se do dnešních statistik zapisuje už podruhé. Zkompletuje hattrick? Asistence: Mason McTavish a Cam Fowler.

09:22
    Derek Grant – 2 min., sekání.
    07:57 Jakob SILFVERBERG - 0:1

07:57
    Po zakázaném uvolnění Devils přehrál Isac Lundeström na buly Haulu, hned na to překvapivě vypálil JAKOB SILFVERBERG a trefil se přesně ke vzdálenější tyči. Mackenzie Blackwood máchl svou lapačkou naprázdno. Asistence: Isac Lundeström.

03:29
    Teď už domácí pronikli do pásma povoleným způsobem a hned z toho bylo haló! Hamiltonovu ránu z pozice pravého beka dorážel zblízka zápěstím Nico Hischier, obě střely si Anthony Stolarz pohlídal.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 25. Palát (Graves, J. Hughes), 35. Hischier (Bratt, Siegenthaler), 41. Hamilton (Bratt, Hischier), 53. Mercer (Šarangovič, J. Hughes) – 8. Silfverberg (Lundeström), 14. Silfverberg (McTavish, Fowler)

New Jersey Devils: Blackwood (Vaněček) – Hamilton, Siegenthaler, Marino, Graves, Severson, Br. Smith – Holtz, Hischier (C), Palát (A) – Bratt, J. Hughes (A), Šarangovič – Mercer, Haula, Wood – Bastian, M. McLeod, Tatar.
    Trenér: Lindy Ruff

Anaheim Ducks: Stolarz (Gibson) – Drysdale, Fowler (A), Klingberg, Kulikov, Shattenkirk, Benoit – Terry (A), Zegras, Henrique – Vatrano, R. Strome, McTavish – Silfverberg (A), Lundeström, Comtois – Leason, Grant, Max Jones.
    Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Blandina, Hebert – Nansen, Galloway

Diváci: 10 130