North wings Ústí – Riders Univerzita Pardubice 5:1 (kon.) | Akademici Plzeň – HC MUNI 3:2 (kon.)
Akademici Plzeň
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC MUNI
Středa 19.10.2022, 19:30Univerzitní liga ledního hokeje • 4. kolo

52:24
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku!
    Necelých osm minut před koncem třetí třetiny je rozdíl opět jednobrankový. PAVEL TOMANÍK dostal ve středním pásmu přihrávku od Ondřeje Bláhy, přemístil se do mezikruží, odkud vyslal na první pohled ne příliš nebezpečnou střelu, která Štekrovi propadla mezi rukou a tělem. Asistence: Ondřej Bláha, Šimon Malenovský.

44:46
    Tým Akademici Plzeň právě vstřelil branku!
    Plzeňští v přesilovce přece jen přidávají třetí branku. Kombinaci střelou do levého horního rohu zakončil MAREK PRINCL. Asistence: Vít Reitspies, Jindřich Sklenička.

24:01
    Hostům nevyšlo přečíslení, a tak se na druhou stranu bleskově dostal ŠTĚPÁN ŘÍHA. V útočném pásmu stál proti třem hráčům soupeře, ale zamířil přesně a trefil volné místo pod lapačkou hostujícího brankáře. Asistence: Jan Rejzek.

18:13
    PAVEL TOMANÍK potvrzuje roli nejlepšího střelce soutěže. Ve středním pásmu vypíchli hosté kotouč soupeři a Tomaník sám prošel plzeňskou obranou, bekhendovou kličkou obešel posledního bránícího hráče a z ostrého úhlu poslal kotouč do vzdálenějšího horního rohu. Asistence: Radim Prokopec.

14:28
    Akademici využívají přesilovou hru. Po vhazování se kotouč dostal na modrou čáru, kde proběhla rychlá výměna a střelu Jakuba Vavřičky od modré tečoval před brankou VÍT REITSPIES. Asistence: Jakub Vavřička, Jakub Sysel.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 15. Reitspies (Vavřička, Sysel), 25. Říha (Rejzek), 45. Princl (Reitspies, Sklenička) – 19. Tomaník (Prokopec), 53. Tomaník (Bláha, Malenovský)

Akademici Plzeň: Štekr (Černý) – Jankovský, Beer (C), Kala, Malý, Sysel, Prachař (A), Koco, Soukup, Sklenička – Vavřička, Králíček, Princl, Šibra, Fořt, Hanzlík (A), Rejzek, Markov, Reitspies, Říha, Šucha.
    Trenér: Tomáš Ceperko

HC MUNI: Král (Holub) – Bláha, Gonos, Uhříček, Bazala, Prokopec, Surán – Kadlic, Machala, Gergel, Háněl, Jakubec (A), Drlík, Malenovský, Tomaník (C), Voříšek, Hasoň.
    Trenér: Jiří Čtvrtníček

Rozhodčí: Valenta – Matys, Hošťálek