Sparta B – Třinec 0:1 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 1:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (1:0)
FK Varnsdorf
Neděle 23.10.2022, 15:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 13. kolo

Z Tábora je to tedy ode mne všechno, děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších živých přenosů. (17:33:23)

Varnsdorf si tak upevnil 3. místo v tabulce, ale především promarnil příležitost dostat se přímo do čela FNL. Ani Táborsko si na druhém konci tabulky příliš nepolepšilo, bodově se alespoň odpoutalo od 14. Sparty "B", ale na první sestupující Vlašim drží náskok pouhé 3 body.

Střet dvou tabulkově nevyrovnaných soupeřů nám dnes nabídnul v konečném výsledku plichtu. Domácí vstoupili do utkání aktivně a hlavně gólově, ve 13. minutě se prosadil Ledecký. Na jeho přesný zásah mohl vzápětí odpovědět Tanko, jenž svou tvrdou hlavičkou ale málem přepůlil horní tyč. Druhý poločas už se ale hrálo jasně podle not předzápasového favorita a díky dirigentovi Schönovi a jeho centru dokázal přesně zakončující Tanko přeci jen vyrovnat. Více čárek už jsme ale do střelecké listiny nezapsali, a tak se dnes oba soupeři rozešli smírně po výsledku 1:1.

90+5

90+4
    Zakončení z toho ale nebylo.

90+4
    Budou ji mít domácí po faulu hostů na vlastní polovině. Vzdálenost úctyhodná, bude z toho jistě centr.

90+3
    Tak ještě přijde jedna možnost.

90+2
    Táborsko peláší dozadu. Provinilo se útočným faulem.

90+1
    Střelu z přímáku ale přizvednula zeď – rohový kop.

90+1
    Stadion v napětí.

90
    Nastavují se 3 minuty.

90
    V samotném závěru základní hrací doby faul několik metrů za vápnem hostů. Dobrá příležitost pro domácí ostrostřelce.

90
    Tanko se tentokrát prosadil, jeho centr je ale odvrácen.

90
    Poslední minuta základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Martin Nešpor, přichází Adam Provazník.
    Další oživění hry. Mládí za zkušenosti.

88
    Oba týmy ale hrají relativně opatrně, vědomi si, že jakákoliv chyba je může stát bodový zisk z dnešního duelu.

87
    Zápas nám spěchá do svého finiše, dočkáme se gólové závěru?

86
    Nedáš, dostaneš. Stará pravda, která teď ale neplatí. Na dobrou útočnou akci domácích kontroval útok hostů – i ten ale zakončením neskončil.