Angers – Rennes 1:2 (kon.) | Clermont Foot – Brest 1:3 (kon.) | Remeš – Auxerre 2:1 (kon.)
Toulouse – Štrasburk 2:2 (kon.) | Troyes – Lorient 2:2 (kon.) | Nice – Nantes 1:1 (kon.)
Lille – Monaco 4:3 (kon.)
Stade de Reims
2:1 (1:1)
AJ Auxerre
Neděle 23.10.2022, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Druhý poločas byl pouze o tom, zda se podaří Stade Reims vstřelit druhý, gólový zásah. Deset minut po přestávce po akci Zeneliho nechal vyniknout brankáře Costila zakončující Lopy. Necelou čtvrthodinu před koncem utkání po centru Flipse napálil balon pouze do levé tyče Balogun.

Nakonec tři minuty před koncem utkání spasil Stade Reims Ito, když prodloužený míč brankářem Costilem pohotově uklidil do odkrytí sítě!

Stade Reims tak tříbodovým ziskem po bojovném výkonu přetrhává nepříznivou aktuální formu. Naopak AJ Auxerre prohloubil svůj marasmus nejen prohrou, ale zejména výkonem. Kdy přísnější měřítko snesli jen výtečný brankář Costil, Da Costa a NIang.

Čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek nedělního dne. (17:01:58)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 6:7. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 13:12.

90+4

90+4
    Hraje se stále u levé postranní čáry.

90+3
    Hráči Stade Reims se snaží dohrát toto utkání na své útočné polovině hřiště.

90+2
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Yehvann Diouf) za zdržování hry.

90+1
    Zakončení Ravelosona nepatřilo mezi nejpřesnější a minulo prostor tří tyčí.

90
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Folarin Balogun, přichází Noah Jean Holm.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty!

89
    Střídání v týmu AJ Auxerre:
    ze hřiště odchází Lassine Sinayoko, přichází Rémy Dugimont.

88
    Charbonnier se velmi zlobí na rozhodčí jelikož původně signalizovaný roh se nakonec nekoná.
    87. Džunja ITO - 2:1

87
    Reims právě vstřelilo branku!
    Střílený pas po zemi zleva pouze rukou prodluožil brankář Costil a navíc tak smolně, že rovnou k zcela volnému DŽUNJA ITOVI – 2:1!!

85
    Stade Reims stále utahuje šrouby, byť i komplikovanou a kostrbatou kombinací.

84
    Po centru zprava bylo zakončení Abdulhamída ztečováno protihráčem a míč končí na horní síti – rohový kop pro Stade Reims.