Espanyol – Elche 2:2 (kon.) | Real Betis – Atlético 1:2 (kon.) | Girona – Osasuna 1:1 (kon.)
Villarreal – Almería 2:1 (kon.) | Barcelona – Ath. Bilbao 4:0 (kon.)
Real Betis
1:2 (0:0)
Atlético Madrid
Neděle 23.10.2022, 16:15 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga • 11. kolo

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek neděle. (18:21:26)

Po nerozhodném prvním poločase byla druhá půle pro diváka velmi atraktivní. Nejprve šel Betis do vedení, ale VAR branku neuznal. Poté si začalo více šancí připravovat Atletico. V 55. minutě všechny překvapil Griezmann, jehož rohový kop skončil až za zády Silvy. O 15 minut později se šli hosté radovat po druhé, když Griezmann prostřelil Silvu z velkého úhlu. Od tohoto momentu se domácím dařilo vytvářet si šance. Deset minut před koncem snížil z přímého kopu Fekir. V nastavení měl na hlavě srovnání Moreno, ale míč zastavilo břevno. Atletico tak zvládlo zvítězit na horké půdě Betisu.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:17.

90+5

90+4
    Carrasco kličkoval u brány Betisu, z jeho snažení vybojoval rohový kop.

90+3
    Rodrigo de Paul propíchl míč do šestnáctky Felixovi. Skvěle zakročil brankář Silva!

90+1
    Obrovská příležitost na srovnání. Na centr si naskočil na zadní tyči volný Moreno. Svou hlavičkou nastřelil břevno!

89
    Brankář domácích Silva vidí žlutou kartu za zdržování hry.

88
    Centr Cruze přeletěl všechny ve vápně.

87
    Atletico , konkrétně Carrasco šel do protiútoku. V souboji jeden na jednoho na Ruibala nevyzrál.

86
    Střídání v týmu Atlético Madrid:
    ze hřiště odchází Reinildo, přichází Rodrigo de Paul.

84
    Real Betis právě vstřelil branku!
    NABIL FEKÍR se ujal přímého kopu. Svou střelu poslal na vzdálenější tyč, kde Oblak nedosáhl! Zápas se tak pro Atletico velmi komplikuje.

83
    Metr před vápnem byl faulován Fekir. Nadějná standardní situace pro domácí na snížení.

82
    Aitor Ruibal centroval na zadní tyč, kde byl volný Cruz! Míč svou levačkou poslal vysoko nad bránu.

81
    Carrasco si narazil na pravé straně s Felixem. Ve vápně svou přihrávkou žádného ze svých spoluhráčů nenašel.

80
    Střela v šestnáctce Iglesiasovi vůbec nesedla. Brankář Oblak neměl těžkou práci.

79
    Guido Rodríguez vracel prudce míč před bránu. Z tohoto pokusu bude rohový kop pro Betis.

78
    Další šance pro Betis skončila opět neúspěšně. Carvalho postupoval s míčem, ale s nabíhajícím Morenem si nevyhověl.