Michalovce – Nitra 4:3 (kon.) | Spišská N. Ves – HC Slovan 4:1 (kon.) | Poprad – Trenčín 3:2 (po pr.)
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 1:2 (1:2 po s.n.) | Prešov – Banská Bystrica 2:3 (kon.) | Košice – Zvolen 4:3 (po pr.)
po s.n. (1:2)
HC MIKRON Nové Zámky
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Neděle 06.11.2022, 16:00Tipos Extraliga (SR) • 16. kolo

50:57
    Vylúčenie v domácom tíme. Richard Ondrušek dostáva 2 minúty za zdržovanie hry.

39:41
    Kamil Walega šiel dva krát po sebe do samostatného úniku po pravej strane, ale ani raz neprekonal domáceho brankára Kántora, ktorý teraz podržal svoje mužstvo.

37:40
    Hráč Liptákov Martin Kriška dostáva 2 minúty za nedolené bránenie.

35:02
    Hráč hostí Michal Valent dostáva 2 minúty za zdržovanie hry. Trest si odsedi Kalousek

33:03
    Liptovský Mikuláš dal gól! Strelcom gólu je MICHAL DRÁBEK! Hostia vyrovnávajú stav stretnutia. Michal Drábek sa z pravej strany natlačil pred Kántora a bekhendovou strelou ho prekonáva. Asistencia: Pavúk

31:12
    Veľká chyba v rozohrávke domácich. Karsums vysunul do brejku Kurua, ale blafákom neprekvapil Kántora v domácej bráne.

30:03
    Vylúčenie v tíme Liptákov. Martin Kriška dostáva 2 minúty za podrazenie.

12:36
    Hráč domáceho tímu Michal Barto dostáva 2 minúty za hákovanie

09:25
    Vylúčenie na strane Liptákov. Micke Saari dostáva 2 minúty za hrubosť.

01:00
    HC Nové Zámky dali gól! Strelcom gólu je MIKE LEE! Domáci idú rýchlo do vedenia. Števuliak prihrával na Klempu, ten dvihol hlavu, prihral na modrú čiaru na Leeho, ktorý prestrelil všetko čo mu stále v ceste. Asistencie: Klempa, Števuliak