Chomutov – Mostečtí Lvi 9:2 (kon.) | Hronov – Letňany 2:5 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 2:7 (kon.)
Kobra – Písek 3:1 (kon.) | Cheb – Klatovy 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 1:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 3:6 (kon.) | Kopřivnice – Havířov 4:3 (kon.) | Znojmo – Vel. Meziříčí 12:3 (kon.)
SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | Vyškov – Žďár n/S 6:3 (kon.) | Příbram – Tábor 2:4 (kon.)
HC Stadion Cheb
4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
HC Klatovy
Středa 09.11.2022, 18:00 • Cheb, Zimní stadion města Cheb • 2. liga skupina Západ • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ve středu od 18:00 budeme společně sledovat souboj z 2. hokejové ligy – západ mezi týmy HC Stadion Cheb a SHC Klatovy.

HC Stadion Cheb se aktuálně nachází na 14. místě tabulky. Z odehraných čtrnácti zápasů pouze dvakrát dokázal zvítězit za tři body (v Hronově 1:5 a doma s Děčínem 8:1). V dalších dvou případech dokázal Cheb bodovat v nájezdech (doma s Pískem 5:4 po nájezdech a v Jablonci 5:6 po nájezdech). V ostatních případech vyšli domácí bodově naprázdno. Bodově Cheb táhnou nejvíce: Michael Čejka (6+8), Martin Trapl (4+3) a Jaroslav Vašíček (3+4).

SHC Klatovy jsou na tom v tabulce o něco lépe než domácí, když v základní hrací době vybojovaly čtyři výhry (doma s Řisuty 6:4, s Hronovem 4:1, s Kobrou Praha 4:2 a v Ústí nad Labem 1:4). V tabulce hostům z Klatov patří 12. pozice. V kanadském bodování jsou nejúspěšnější: Josef Roubal (5+9), Vlastimil Kvasnička (5+7) a Adam Ženíšek (3+7).

HC Stadion Cheb: Kašpar, Tichon – Strýček (C), Iakhanov, Shikut, Vápeník, Troška, Leština, Šik, Kořán – Shafeev, Konášek, Trapl, Nekvinda (A), Čejka (A), Fečo, Vrtek, Rozhon, Šťastný, Krutina, Parshakov, Vašíček.
    Trenér: Petr Nekvinda

SHC Klatovy: Kolář K., Mečl – Vitaloš, Kremláček, Kvasnička D., Pánek, Houfek (A), Walter – Kolář F., Beníšek, Roubal (C),
    Kvasnička V., Lang, Beránek, Sedlák, Adamec, Kosnar, Čech, Matoušek, Ženíšek (A).

02:40
    První střela Klatov, kterou obstaral Houfek byla nepřesná.

03:38
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy:
    Ženíšek – 2 min., zásah do oblasti hlavy a krku.

04:14
    Domácí se drží v útočné třetině. Větší šanci si zatím nevytvořili.

05:29
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Po vyhraném vhazování se prosazuje střelou od modré MICHAEL ČEJKA. Domácí tak využívají přesilovku! Asistence: Vladislav Vrtek a David Troška.
    05:29 ČEJKA - 1:0

06:34
    Klatovy se snaží o rychlou odpověď.

07:40
    Sledujeme nepřesnosti na obou stranách.

09:50
    Po dlouhé době někdo vystřelil na branku, jmenovitě Trapl. Kolář neměl problém a puk zachytil do lapačky.

10:20
    Klatovy střídají a začínají s rozehrávkou od vlastní branky.

11:08
    Teď se málem dostal do samostatného úniku jeden z domácích ale byl faulován a Cheb bude hrát další přesilovku.

11:08
    Pánek – 2 min., podrážení.

11:30
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
    Nekvinda – 2 min., držení.

12:10
    Při hře ve čtyřech jako první zahrozili hosté.

12:44
    Rozhon – 2 min., vysoká hůl.

13:08

13:30
    Domácí přežili oslabení 5 na 3.

14:05
    Teď Kašpar předvedl famózní zákrok po střele Sedláka.

14:40
    Přesilovku pět na čtyři hosté také nevyužili, ale zůstávají v útočné třetině a domácí jsou stále pod tlakem.

14:44

16:15
    Jeden z domácích hráčů podklouzl v útočném pásmu a na druhé straně vznikla situace dva na jednoho, kterou zakončoval opět Sedlák. Domácí brankář si poradil bez větších problémů.

17:45
    Cheb kombinoval v útočné třetině. Krutina se ovšem dostal s pukem do středního pásma a domácí začínají znovu od své branky.

18:41
    Ani jednomu z celků se nedaří zůstat delší dobu na kotouči.

20:00

Po první třetině platí stav 1:0 pro domácí, když se v 6. minutě při přesilové hře prosadil Čejka. Po zbytek třetiny si ani jeden z týmů žádnou vyloženou šanci nepřipravil, snad jen Sedlák v přečíslení dva na jednoho, který ale v koncovce selhal. Druhá třetina začne přibližně v 18:49.

20:01

20:01
    Úvodní buly druhé části vyhráli hosté.

20:52
    První zákrok si připisuje v této části hry Kašpar.

21:24
    A další Kašparův zákrok po střele Ženíška z pravé strany.

23:00
    Teprve první přerušení hry od přestávky. Kašpar si připisuje další zákrok, který nebyl nikterak náročný.

23:32
    Icing Klatov.

24:15
    Cheb se nastěhoval před Koláře, zanedlouho se zmocnil puku hostující Sedlák a dokázal zakončit. Domácí brankář byl připraven.

24:55
    Z prostoru mezi kruhy střílel Sedlák, Kašpar jeho pokus vyrazil.

26:02
    Zakázané uvolnění Chebu.

26:24
    Hru přerušila přihrávka rukou jednoho hráče domácích.

27:48
    Oba týmy se v rychlém sledu střídají na kotouči. Žádná větší příležitost však nepřichází.

28:28
    Po zákroku Koláře se vhazuje po jeho levici.

29:28
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Je srovnáno! Hosté kombinovali v útočném pásmu, poté od modré vystřelil TOMÁŠ PÁNEK a kotouč prošel až za Kašparova záda. Asistence: Martin Vitaloš a Václav Adamec.
    29:28 PÁNEK - 1:1

30:15
    Hosté z Klatov po vstřelené brance viditelně ožili.

30:26
    Shikut – 2 min., sevření puku rukou.

30:52
    Kremláček – 2 min., podrážení.

31:35
    I přes hru ve čtyřech to teď vypadá jako by hosté hráli přesilovku.

32:26

32:40
    Chebu se nedaří dostat do útočného pásma.

32:52

33:34
    Troška – 2 min., sekání.

34:30
    Klatovy byly první minutu přesilovky nastěhovaní před Kašparem, který kryl střelu jednoho z hráčů hostí.

35:01
    Fečo – 2 min., krosček.

35:01
    A je tu další zkrácená přesilovka 5 na 3 pro Klatovy!

35:34
    Kašpar – 2 min., nedovolené bránění.

35:34
    Je tu další vyloučení a obrovská příležitost pro hosty!

36:02
    A je to tady! Po přesné kombinaci hostů se z vrcholu levého kruhu trefuje MARTIN LANG a otáčí vývoj utkaní. Asistence: Václav Adamec.
    36:02 LANG - 1:2

36:16
    Oddechový čas pro tým HC Stadion Cheb.

36:30
    Hosté šancí nepohrdli a dostávají se do vedení. Pokračují navíc v klasické přesilovce.

37:14
    Teď nebezpečně pálil Kremláček, jeho pokus skončil těsně nad brankou.

38:03
    Beránek – 2 min., vysoká hůl.

38:52
    Při vlastním oslabení se dostaly Klatovy do přečíslení dva na jednoho. Kašpar si však dokázal poradit i s přispěním obránce.

40:00

Ve druhé třetině byli aktivnější hráči z Klatov. Odměnou pro ně jsou dvě branky a zvrat ve skóre. Nejprve se trefil ve 30. minutě Pánek a po něm v přesilovce pět proti třem Lang. Třetí třetina začne přibližně v 19:41.

40:01

40:03

40:40
    Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí. Pokus Parshakova kryje lapačkou Kolář.

42:15
    Teď už jsou na kotouči hosté a snaží se přidat další branku.

43:04
    Nepřesná finální přihrávka domácích zmařila slibné přečíslení tři na dva.

43:34
    Ofsajd na straně Chebu.

44:10
    Martin Trapl vypálil od modré, kotouč ale ideálně netrefil.

45:05
    Další podobná střela nesedla ani Shikutovi.

46:32
    Nyní se touše zmocnili hosté, ale výsledkem bylo pouze nahození od modré na Kašpara.

47:00
    Domácí by si za aktivitu zasloužili vyrovnání.

47:40
    O kotouč se teď nějakou dobu bojovalo ve středu ledové plochy.

48:34
    Po dlouhé době jsme se dočkali přerušení hry. Postaral se o to zákrokem Kolář.

49:50
    Máme opět vyrovnáno! Po buly se v nepřehledné situaci ujal puku Vrtek, který posunul kotouč dál na MICHAELA ČEJKU a ten překonává Koláře střelou mezi beton a vyrážečku. Asistence: Vladislav Vrtek a Jan Nekvinda.
    49:50 ČEJKA - 2:2

50:40
    Domácí zaslouženě vyrovnali a pokračují v útočném snažení.

51:52
    Teď ovšem na druhé straně zahrozil Houfek.