Lens – Clermont Foot 2:1 (kon.) | Rennes – Toulouse 2:1 (kon.)
Stade Rennes
2:1 (1:0)
Toulouse FC
Sobota 12.11.2022, 21:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 9:10. (22:55:44)

Je konec, Toulouse sice ve druhé půli dokázalo zásluhou Dallingy vyrovnat, nicméně mnohem lépe hrající Rennes se už za pár okamžiků dostalo zpět do vedení. Už v 58. minutě totiž do prázdné branky dorážel Kalimuendo, který stanovil konečné skóre 2:1.

90+4

90+3
    Toulouse mělo k dispozici ještě rohový kop. Na ten se do pokutového území vydal i Maxime Dupé, nicméně na přetažený centr se nikdo z hostů neměl šanci natáhnout.

90+1
    Domácí hrají velmi zodpovědně dozadu. Nic nenasvědčuje tomu, že bychom se mohli dočkat vyrovnávací branky.

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Po srážce ve vzdušném souboji se k zemi velmi ochotně poroučel Arthur Theate, který však v zápase bude pokračovat.

88
    Hra se kouskuje a je plná nepřesností. To samozřejmě vyhovuje Rennes, které vede o jednu branku.

85
    Trenér Toulouse Philippe Montainer své hráče už dobrých pár minut velmi hlasitě koučuje.

84
    Toulouse samo sebe brzdí nepřesnými přihrávkami při přechodu do útočné fáze.

83
    Volný kop od levé postranní čáry rozehrál Branco van den Boomen centrem do pokutového území, který však domácí obrana dokázala odvrátit.

82
    Tak už i Rennes se stáhlo a snaží se bránit své jednobrankové vedení. Toulouse momentálně útočí do hodně zahuštěné obrany.

80
    Střídání v týmu Stade Rennes FC:
    ze hřiště odchází Lesley Ugochukwu, přichází Jeremy Doku.

79
    Fares Chaibi byl v odhadu svého postavení hodně mimo. Přihrávka na něj totiž směřovala do jasného ofsajdu.

79
    Dlouhý nákop z volného kopu Benjamin Bourigeaud, nicméně jeho záměr vystihl Maxime Dupé, který si proti míči vyběhl a vyboxoval jej.

78
    Adrien Truffert se snažil obejít Syllu, který jej zastavil jen za cenu faulu. Rennes má k dispozici volný kop, ze kterého zřejmě přijde nákop do vápna.

77
    Christopher Wooh skvěle zabránil nebezpečí, když před dotírajícím útočníkem odhlavičkoval míč v klidu do moci svého gólmana.

74
    ze hřiště odchází Arnaud Kalimuendo, přichází Flavien Tait,
    ze hřiště odchází Lovro Majer, přichází Xeka.

Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Thijs Dallinga, přichází Veljko Birmančević.

72
    Toulouse vedlo útok po pravé straně, odkud dostal přihrávku do vápna Issiaga Sylla. Ten z dobré střelecké pozice branku vysoko přestřelil.