Pohronie – KFC Komárno 2:1 (kon.) | Púchov – Trebišov 0:1 (kon.) | Prešov – FC Košice 2:1 (kon.)
Považská Bystrica – Humenné 2:0 (kon.)
FC Tatran Prešov
2:1 (1:1)
FC Košice
sk Sobota 12.11.2022, 13:00 • Štadión FC Ličartovce • MONACObet liga • 17. kolo

Je dobojované. Prešovský Tatran prerušil malú sériu dvoch prehier a v poslednom kole jesennej časti naplno zabral a vrátil prehru Košiciam z júla rovnakým skóre. Šarišania sa stávajú jesenným kráľom a strávia zimnú prestávku na vedúcej priečke. Kapitán Jozef Dolný zabezpečil Prešovu víťazstvo a s 12 gólmi sa odtrhol od Borisa Krstića zo Žiliny B v tabuľke strelcov. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (14:54:20)

90+4

90+4
    Erik Pačinda teraz vyčítal zlé riešenie situácie jednému zo spoluhráčov.

90+3
    Landing Sagna naskakoval na Turčákov center a zrazil sa s Milunovićom!

90+2
    Boris Gáll a jeho zakončenie. Letelo to ďaleko od Kučinskeho.

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o 4 minúty!

89
    Žltá karta pre tím FC Košice (Gáll).

89
    Jakubka prehral Lukáš Šimko, ale zrodila sa z toho ešte prihrávka na Michala Joneca. Vystrelil, ale Kučinsky nemusel zasahovať.

87
    Kučinsky vyskočil do vzduchu a zlikvidoval hlavičkovú koncovku Joneca!

86
    Milunović dostal loptu pred Jakúbeka! Jeho bomba skončila na hradbe tiel!

86
    Striedanie v tíme FC Tatran Prešov:
    z ihriska odchádza Andrić, prichádza Maguľak.

85
    Striedanie v tíme FC Košice:
    z ihriska odchádza Gallovič, prichádza Voleský.

83
    Druhá žltá a následne červená karta pre tím FC Tatran Prešov (Horváth).

83
    Nepríjemná situácia pre Šarišanov! Lukáš Horváth fauloval Gálla a keďže už jednu žltú kartu mal, teraz dostáva druhú a automaticky putuje pod sprchy!

82
    Jakúbek sa uvoľnil a chcel predĺžiť loptu na Galloviča.

80
    Derby vstúpilo do posledných desiatich minút riadneho hracieho času. Prešov sa približuje k prvému miestu po jesennej časti. Momentálne je to 2:1 pre zeleno-bielych.

78
    Košický kouč Anton Šoltís čakal do tejto chvíle, aby vytiahol z lavičky strelca Erika Pačindu. Ten vždy vie osviežiť hru svojho mužstva. Uvidíme, či sa to naplní aj teraz.