Topoľčany – Brezno 2:1 (kon.) | Martin – Humenné 5:2 (kon.) | Skalica – Vlci Žilina 0:5 (kon.)
Žiar nad Hronom – Pov. Bystrica 7:2 (kon.) | Modré Krídla – Levice 3:0 (kon.)
HK VITAR Martin
5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
HC 19 Humenné
sk Neděle 13.11.2022, 17:00 • Martinské hokejové centrum • 1. liga (SR) • 14. kolo

53:57
    Martin dal gól! Lukáš Toma vybojoval puk v strednom pásme. Tento posunul na MICHALA JUŠČÁKA, ktorý bez okolkov zakončil a skompletizoval svoj hetrik. Druhú asistenciu si pripisuje Tomáš Nauš.

50:35
    Filip Vrábeľ (HUM) inkasuje dve minúty za údery.

47:12
    Ján Ťavoda (HUM) inkasuje dve minúty za nedovolené bránenie.

42:42
    Riku Petteri Tiainen (MAR) inkasuje dve minúty za sekanie.

39:01
    Jakub Ragan (HUM) inkasuje dve minúty za údery.

39:01
    Sebastián Jasečko (MAR) inkasuje dve minúty za údery.

39:01
    Norbert Miškuf (HUM) inkasuje dve minúty za napadnutie.

36:17
    Martin Semaňák (MAR) inkasuje dve minúty za sekanie.

30:56
    Filip Vrábeľ (HUM) inkasuje 2 + 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou. Odniesol si to Michal Juščák.

27:19
    Martin dal gól! Strela z rohu klziska v podaní Marcela Petrana. Následne sa k puku dostal MICHAL JUŠČÁK, ktorý ho efektne podvihol a dostal do bránky. Druhú asistenciu si pripisuje Lukáš Toma.

24:29
    Martin dal gól! Vyšachovaná hosťujúca obrana. Roman Vaňo z ľavej strany našiel spolu s ním korčuľujúceho FRANTIŠKA POLIAČEKA, ktorý sa teší z gólu.

19:25
    Martin Krajňak (HUM) inkasuje dve minúty za hákovanie.

14:16
    Igor Safaraleyev (HUM) inkasuje dve minúty za nešportové správanie. Navyše aj 10-minútový osobný trest za nešportové správanie.

14:16
    Potrestaná hráčska lavica Humenného za príliš veľa hráčov na ľade. Dvojminútový trest si odchádza odsedieť Matej Farkaš.

11:53
    Striedanie v tíme HK VITAR Martin:
    z klziska odchádza Glosár, prichádza Rychlík.

11:53
    Humenné dáva gól! Je vyrovnané. JAKUB RAGAN prekvapil domáceho brankára, ktorý sa musel na chvíľku začervenať.

11:43
    Humenné dáva gól! Využitá presilová hra. Strelu Denisa Markuša dostal do bránky z ľavej strany KRISTIÁN HORVÁT. Druhú asistenciu si pripisuje Lukáš Lačný.

10:04
    Lukáš Toma (MAR) inkasuje dve minúty za sekanie.

06:21
    Martin dal gól! Využitá presilová hra. MICHAL JUŠČÁK prepálil z blízkosti všetkých, ktorí mu stáli v ceste.

06:13
    Ján Ťavoda (HUM) inkasuje dve minúty za nešportové správanie.

02:37
    Martin dal gól! Využitá presilová hra. Strela Mareka Charváta s tečom RIKU PETTERIHO TIAINENA.