Ottawa – NY Islanders 2:4 (kon.) | Calgary – Los Angeles 6:5 (kon.) | Chicago – Carolina 0:3 (kon.)
Colorado – St. Louis 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
St. Louis Blues
Úterý 15.11.2022, 03:00 • Ball Arena, Denver • NHL

58:16
    Tohle je pro St. Louis jak z hororového filmu. Bučněvič vyhodil kotouč do hlediště a Blues budou hrát ve třech.

57:59
    Obrovská šance pro Colorado vyrovnat! Faulk smolně podrazil Mansona a je vyloučen na dvě minuty.

42:03
    Schenn se při bránění Makara dopustil podrážení a Colorado bude hrát přesilovou hru.

39:58
    Na trestnou lavici míří Rantanen. St. Louis začne třetí třetinu v početní převaze.

26:31
    Compher ve snaze získat ztracený kotouč podrazil svého soupeře a bude vyloučen na dvě minuty. St. Louis si poprvé v zápase zahraje přesilovou hru.

14:40
    Schenn ve středním pásmu zbytečně fauloval a je vyloučen na dvě minuty. Další šance pro Colorado, aby se dostalo do vedení.

02:46
    První přesilová hra zápasu pro Colorado. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Krug.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 32. Rantanen (MacKinnon, Makar), 44. Lehkonen (Rantanen, Makar) – 34. Thomas (Bučněvič, Tarasenko), 39. Saad (O'Reilly, Parayko), 41. Kyrou (Thomas, Bučněvič)

Colorado Avalanche: Georgijev (Francouz) – Makar, D. Toews, Manson, E. Johnson, Englund – Rantanen (A), MacKinnon (A), Lehkonen – Kaut, Rodrigues, Newhook – L. O'Connor, Compher, Cogliano – Ranta, Megna, Hunt – MacDonald.
    Trenér: Jared Bednar

St. Louis Blues: Binnington (Greiss) – Parayko (A), Leddy, Faulk, Krug, Mikkola, Rosén – Tarasenko (A), Thomas, Bučněvič – Leivo, O'Reilly (C), Saad – Kyrou, B. Schenn (A), Barbašev – T. Pitlick, Acciari, Alexandrov.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Rank, Kozari – Brisebois, Apperson

Diváci: 18 104