Tampa – Dallas 5:4 (po pr.) | Montreal – New Jersey 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 2:5 (kon.)
Buffalo – Vancouver 4:5 (kon.) | Florida – Washington 5:2 (kon.) | Columbus – Philadelphia 5:4 (po pr.)
Nashville – Minnesota 2:1 (kon.) | Anaheim – Detroit 3:2 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:5 (kon.)
Florida Panthers
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Washington Capitals
Středa 16.11.2022, 01:00 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

52:18
    Radko Gudas byl vyloučen na dvě minuty za držení a Capitals mohou vyrovnat během přesilové hry.

35:53
    Carter Verhaeghe byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Capitals mají slibnou šanci vyrovnat.

33:49
    Matthew Tkachuk a Garnet Hathaway se do sebe pustili a oba kohouti byli vyloučeni souběžně za sekání.

30:46
    Josh Mahura dostal dvě minuty za hákování a podruhé během pár okamžiků posílá svůj tým do čtyř hráčů.

26:56
    Josh Mahura se postavil do cesty jednomu z útočníků Capitals a dostal dvě minuty za podrážení – 4 na 5.
    22:39 Lars Eller nepříjemně udeřil loktem Cartera Verhaeghea

22:39
    Lars Eller zvedl levé rameno u hrazení příliš vysoko a Carter Verhaeghe byl zasažen do oblasti hlavy. Dvě minuty pro hostujícího hráče. Přesilovka Panthers.

19:44
    Sam Bennett fauloval ve středním pásmu a hra byla přerušena. První přesilová hra na vrub hráčů Caps.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. Barkov, 24. Reinhart (Ekblad, M. Tkachuk), 48. Cousins (Forsling, M. Tkachuk), 57. Verhaeghe (Barkov, Montour), 59. Verhaeghe (M. Tkachuk, Barkov) – 36. D. Strome (Snively), 52. Carlson (E. Gustafsson, Mantha)

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Montour, Forsling, Ekblad (A), M. Staal, Gudas, Mahura – M. Tkachuk, Barkov (C), Verhaeghe – Reinhart, Lundell, Lomberg – White, Bennett, Luostarinen – Hörnqvist (A), E. Staal, Cousins.
    Trenér: Paul Maurice

Washington Capitals: Kuemper (C. Lindgren) – Carlson (A), E. Gustafsson, Jensen, Fehérváry, T. van Riemsdyk, Irwin – Milano, Kuzněcov (A), Ovečkin (C) – Sheary, D. Strome, Johansson – Mantha, Eller, Snively – Hathaway, Dowd, Protas.
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Chris Schlenker, Justin StPierre. Čároví: Ryan Jackson, Jesse Marquis

Diváci: 13813