Lipt. Mikuláš – Poprad 4:3 (po pr.) | Košice – Trenčín 4:2 (kon.) | Nové Zámky – Spišská N. Ves 3:2 (po pr.)
Zvolen – Banská Bystrica 6:3 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 16.11.2022, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

Skvelý hokejový predsviatočný večer mali diváci na južnom Slovensku. Hokej bavil od prvej do poslednej minúty a okrem toho odchádzajú domov spokojní. Nové Zámky prehrávali 0:2, ale išiel stále za svojím cieľom. Odmenou im je víťazstvo 3:2 po predĺžení, dva body a upevnenia čela pred Slovanom Bratislava. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (20:29:21)

61:08
    HC Nové Zámky dali gól! Rozdieloví hráči vybojovali Novým Zámkom dva body. Farley prekonal v súboji Branislava Rapáča, ktorý stratil hokejku. Pred bránu prihral ROBERTOVI JACKSONOVI a nekompromisne zavesil. Asistencia: Austin Farley.

60:36
    Kantor nastavil lapačku s tým, že v nej očakával prudkú strelu Kerbashiana. Nakoniec mu to len presvišťalo okolo nej.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Predĺženie sa začne o 20:25.

Zaslúžená remíza. V tretej tretine to mohlo dopadnúť akokoľvek, ale úradovali brankári. Jednoducho fantastický súboj 17. kola extraligy v Nových Zámkoch. Pripravujeme sa na päťminútový nadčas.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:04
    Spišská Nová Ves hrá s piatimi hráčmi.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:04
    Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
    Beaudry – 2 min., sekanie.

55:51
    Martin Chovan nechcel zasiahnuť vlastnú striedačku. Z ľadu sa ospravedlnil.

55:27
    Verbeek sa dohrával s Ligasom za bránkou Kantora. Obaja sa premiestnili na bránkovisko a útočník Spišiakov išiel za dorážkou po streleckom pokuse Vandasa.

54:27
    Kerbashian naskočil z trestnej lavice a vytvorilo sa prečíslenie s Vartovníkom! Ten sa rozhodol strieľať, ale absolútne vedľa!

54:21

53:29
    Súboj Johnsona s Melicherčíkom. Šťastie stálo pri spišskonovoveskom brankárovi. Domáci legionár mu chcel uštedriť klasický teplomer.