Tampa – Calgary 4:1 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (po pr.) | Florida – Dallas 4:6 (kon.)
Columbus – Montreal 6:4 (kon.) | Toronto – New Jersey 2:3 (po pr.) | Boston – Philadelphia 4:1 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:4 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:6 (kon.)
St. Louis – Washington 5:4 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | Seattle – NY Rangers 3:2 (po pr.)
San Jose – Detroit 4:7 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
New Jersey Devils
Pátek 18.11.2022, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

A to je ode mě vše, děkuji za pozornost, přeji dobré ráno a hezký den. (03:51:19)

3. Matt Murray (TOR) – 30 zákroků, úspěšnost 90,9 %

Prodloužení tedy trvalo necelou minutu, u kotouče byli víceméně pouze hostující hokejisté, kteří využili chyby rozehrávce Toronta a rozhodli o tom, že bonusový bod si z tohoto duelu odnesou oni.

60:57 Jegor ŠARANGOVIČ - 2:3

60:57
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    Tak to byla rychlé. Domácí chybovali, místo snadného vyvezení puku do bezpečí riskantně přihrávali, díky čemuž soupeř udržel útočné pásmo, Hughes svou střelu poslal jen do brankáře, snažil se dostat k odraženému puku, byl faulován, ovšem k volnému kotouči dojel JEGOR ŠARANGOVIČ a bleskurychle jej adresoval do odkryté brány, za ležícího bezmocného gólmana Toronta.
    Asistence: Jack Hughes.

60:36
    Puk drží hosté, zatím jen kombinují.

60:01

Hosté ve třetí části dlouho drželi těsný náskok, přečkali několik oslabení a zdálo se, že si dojdou pro vítězství, dvě minuty před koncem ale proklouzla za Vaněčka tečovaná střela, Toronto díky tomuto šťastnému zásahu vyrovnalo a vynutilo si prodloužení.

60:00

59:27
    Hra se přesouvá ze strany na stranu, oba celky se soustředí hlavně na obranu, aby v závěru bodový zisk nestratily.

58:02
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:51 William NYLANDER - 2:2

57:51
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Těsně před koncem domácí srovnávají. WILLIAM NYLANDER nestřílel nijak prudce, ovšem jeho pokus byl zřejmě tečován a skončil za brankářem Devils, který na změnu dráhy už nestačil reagovat.
    Asistence: Auston Matthews a Morgan Rielly.

57:36
    Vaněček nyní musel zasáhnout proti nebezpečnému pokusu z bezprostřední blízkosti.

57:24
    Domácí zakládají útok ze svého pásma.

56:43
    Hosté přečkali i tohle oslabení a jsou kompletní.

56:32
    A znovu.

56:02
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 16. Matthews (Bunting, Marner), 58. Nylander (Matthews, Rielly) – 16. Bratt (Haula, Br. Smith), 24. Hischier (Zetterlund), 61. Šarangovič (J. Hughes)

Toronto Maple Leafs: Murray (Källgren) – Jo. Benn, Rielly (A), Holl, Giordano, Liljegren, Sandin – Nylander, Matthews, Bunting – Marner (A), Tavares (C), Kerfoot – Järnkrok, Holmberg, Engvall – Malgin, Kämpf, Aston-Reese.
    Trenér: E. Kallgren.

New Jersey Devils: Vaněček (Schmid) – Hamilton, Siegenthaler, Marino, Graves, Severson, Br. Smith – Zetterlund, Hischier (C), Tatar – Mercer, J. Hughes (A), Haula – Bratt, J. Boqvist, Šarangovič – Bastian, M. McLeod, Wood.
    Trenér: A. Schmid.

Rozhodčí: J. Brenk, G. Hebert – J. Tobias, T. Baker

Diváci: 18 189