Tampa – Calgary 4:1 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (po pr.) | Florida – Dallas 4:6 (kon.)
Columbus – Montreal 6:4 (kon.) | Toronto – New Jersey 2:3 (po pr.) | Boston – Philadelphia 4:1 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:4 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:6 (kon.)
St. Louis – Washington 5:4 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | Seattle – NY Rangers 3:2 (po pr.)
San Jose – Detroit 4:7 (kon.)
Winnipeg Jets
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Anaheim Ducks
Pátek 18.11.2022, 02:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

Děkuji vám za pozornost, přeji pěkný den a všem Romanám vše nejlepší k svátku! (05:06:41)

Střely na bránu: 32 – 31 | Přesilová hra: 1/2 – 0/1 | Trestné minuty: 11 – 19

Zápas, ve kterém dlouho byli hlavními postavami gólmani, nakonec vyznívá vítězně pro domácí Winnipeg. Ten především ve druhé třetině dělal vše proto, aby překonal Johna Gibsona, ale tehdy se mu to povedlo jen jednou. Třetí třetina pak za vyrovnaného stavu nebyla nijak přehnaně opatrná, oba týmy po ledě létaly a po gólu na každé straně v 55. minutě už asi fanoušci očekávali prodloužení. Domácí Kyle Connor ale v poslední minutě završil hattrick a nedaroval Anaheimu ani bod.

Utkání v Canada Life Centre sledovalo 14 278 diváků.

59:40
    Anaheim ještě zkouší hru v šesti bez brankáře, ale nemůže se udržet v útočném pásmu.
    59:06 Kyle CONNOR - 3:2

59:06
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Už už to vypadalo, že se půjde do prodloužení, když si KYLE CONNOR řekl, že raději hattrickem rozhodne už v základní hrací době. Rána od modré minula branku, u zadního mantinelu byl první Mark Scheifele, jenž se rychle otočil a našel v mezikruží Connora. Na jeho ránu Gibson nestihl zareagovat. Asistence: Mark Scheifele a Neal Pionk.

58:30
    Domácí se budou muset dál pečlivě bránit, neboť vyhazují na zakázané uvolnění.

58:04
    Trevor Zegras převzal puk na útočné modré, rychlým manévrem se zbavil Lowryho i Pionka a svižně pálil zápěstím.

57:34
    Blake Wheeler vyvezl kotouč na útočnou polovinu, aby ho nahodil za Gibsonovu klec. Od červené čáry ho však poslal na střídačku Anaheimu.

56:30
    Hra se dál přelévá z jednoho konce kluziště na druhý, oba týmy si však už uvědomují důležitost obranné práce.
    54:43 Trevor ZEGRAS - 2:2

54:43
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácí hned po vstřeleném gólu trestuhodně ve středním pásmu nechali volného Adama Henriqueho, jenž na modré čáře převzal volný kotouč. Poté počkal, až mu nalevo najede TREVOR ZEGRAS, předložil mu pas do jízdy a Zegras zavěsil pod horní tyčku. Asistence: Adam Henrique a Cam Fowler.
    54:15 Kyle CONNOR - 2:1

54:15
    Nerozhodné skóre konečně čeří domácí, když po skvělé přihrávce zpoza branky dnes podruhé překonává Johna Gibsona KYLE CONNOR. Asistence: Sam Gagner a Mark Scheifele.

53:45
    Domácí delší dobu pořádně neohrozili Gibsona, a tak teď pečlivě vymýšlejí akci za vlastní brankou.

Ondřej Mikušek

Branky a nahrávky: 33. Connor (Dubois, Morrissey), 55. Connor (Gagner, Scheifele), 60. Connor (Scheifele, Pionk) – 11. Terry (Fowler, Carrick), 55. Zegras (Henrique, Fowler)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey, Pionk, Dillon, Schmidt, Samberg, DeMelo – Connor, Scheifele, Gagner – Perfetti, Dubois, Wheeler – Jonsson Fjällby, Lowry, Eyssimont – Toninato, D. Gustafsson, Mäenalanen.
    Trenér: Rick Bowness.

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Kulikov, Klingberg, Benoit, Fowler, Strand, White – Henrique, Zegras, Terry – Regenda, R. Strome, Vatrano – McTavish, Lundeström, Silfverberg – Comtois, Carrick, Max Jones.
    Trenér: Dallas Eakins.

Rozhodčí: McCauley, MacDougall – Smith, Shewchyk.

Diváci: 14 278.