Tampa – Calgary 4:1 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (po pr.) | Florida – Dallas 4:6 (kon.)
Columbus – Montreal 6:4 (kon.) | Toronto – New Jersey 2:3 (po pr.) | Boston – Philadelphia 4:1 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:4 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:6 (kon.)
St. Louis – Washington 5:4 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | Seattle – NY Rangers 3:2 (po pr.)
San Jose – Detroit 4:7 (kon.)
Vegas Golden Knights
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Arizona Coyotes
Pátek 18.11.2022, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Hokejisté Las Vegas dokázali díky dobré třetí třetině porazit na svém ledě Coyotes 4:1, brankář Logan Thompson předvedl spolehlivý výkon, hostující Karel Vejmelka inkasoval čtyři branky. Phil Kessel odehrál tisící zápas NHL v řadě. (06:55:27)

Vegas právě vstřelilo branku!
    Špatná rozehrávka hostů, puk získal Jonathan Marchessault. Ten rychle přihrával před branku, kde byl zcela volný REILLY SMITH. Jeho rána byla povedená a zapadla do horní části branky. Asistence: Jonathan Marchessault.

58:48
    Hra pokračuje dál.

58:48
    Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.

58:36
    Mark Stone pálil, Karel Vejmelka si dokázal poradit. Následně tlak domácích pokračuje dál. Alec Martinez pálil z dobré pozice, ale brankáře soupeře nepřekonal.

58:12
    Domácí rozehrávají od své branky, Alex Pietrangelo rychle našel spoluhráče.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v zápase.

57:44
    Domácím se tato přesilovka nedaří podle představ.

57:08
    Shea Theodore trefil od modré čáry brankovou konstrukci, Nicolas Roy chybí na střídačce Vegas.

56:42
    Phil Kessel zkoušel vypálit, ale nedokázal najít cestu pro střelu.

56:20
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Nick Bjugstad – 2 min., vysoká hůl.

56:03
    Domácí celek se dostal do útočného pásma, vynutil si faul soupeře.

55:32
    Utkání pokračuje dál.

55:32
    Komerční přestávka.

55:32
    Po zákroku brankáře Vegas se strhla šarvátka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 33. Pietrangelo (Eichel, Marchessault), 41. W. Carrier (N. Roy, Pietrangelo), 46. Ma. Stone (Pietrangelo, Stephenson), 59. Re. Smith (Marchessault) – 52. Keller (Moser)

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Ma. Stone (C) – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Cotter, Howden, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Välimäki, Moser, Nemeth, Stecher, Gostisbehere, Timmins, Mayo – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – N. Ritchie, McBain, Fischer (A) – Keller (A), Hayton, Boyd – O'Brien, Guenther.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Luxmore, Samuels-Thomas – Toomey, Hughes

Diváci: 17 708