HC UP Olomouc – Black Dogs Budweis 2:6 (kon.) | BO Ostrava – Riders Univerzita Pardubice 6:7 (po pr.) | UK Kings Prague – Akademici Plzeň 0:2 (kon.)
North wings Ústí – HC MUNI 4:3 (kon.)
BO Ostrava Vítkovice Steel
6:7 (3:3, 2:2, 1:1 - 0:1)
Riders Univerzita Pardubice
Pondělí 12.12.2022, 18:00 • RT TORAX Aréna, Ostrava • Univerzitní liga ledního hokeje • 12. kolo

63:55
    Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku! Pardubice předvádí užásný obrat. JOSEF TEUBER ujel do brejku. Dostal se do mezikruží, vymíchal si Moryse a poslal puk okolo jeho betonu. Bez asistence

61:04
    Potočný ukázal svou šikovnost, ale opět trefil jenom tyčku.

58:58
    Oddechový čas pro tým BO Ostrava Vítkovice Steel.

58:58
    Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku! OLIVER OBR se prosadil v powerplay pořádnou pumelicí od modré. Morys měl zakrytý výhled a tak na jeho pokus neměl čas zareagovat. Asistence: Teuber, Ladman

58:31
    Sodomka je na střídačce.

54:57
    Béreš nejprve spálil loženku, pak hned zastavil soupeře nedovoleně a půjde si na dvě minuty odpočinout.

54:42
    Béreš dostal nabito do jízdy od obránců Riders. Ostravský šikula ale forehendem přestřelil.

53:32
    Potočný to měl na lopatě, trefil ale jenom oblouk branky Sodomky.

51:32
    Muška se provinil držením na Gebauera, který akorát zakončoval svůj nájezd na branku Sodomky. Hráč Riders se provinil hákováním.

47:07
    Ladman ujel po pravé straně, obtočil se okolo obránce. Dostal se v rychlosti před gólmana a už ho téměř překonal. Jenže Morys nechal beton v pádu na ledě a tak zabránil gólu hostů.

46:16
    Voldán si půjde na dvě minuty odpočinout za faul ve středu hřiště. Provinil se hákováním.

45:24
    Tým BO Ostrava právě vstřelil branku! DAVID SYSALA dostal prostor před brankou, kde čekal na křižnou přihrávku. Ta přišla a domácí šikula jen usměrnil puk do odkryté klece. Asistence: Revaj, Potočný

38:49
    Bernát nejprve trefil tyčku, puk šel před branku, kde ho opět našel tentýž hráč Ostravy. Ten poté poslal puk jenom na střed branky.

36:02
    Potočný přepl na vyšší rychlostní stupeň, obehrál si obránce, natlačil se před Sodomku, jenže s pokusem na bliží tyčku v oslabení neuspěl.

34:01
    Ladman zůstal ležet na ledě po zásahu holí. Na ledě je krev, to bude delší trest pro ONDŘEJ KOSINA.

32:02
    Tým BO Ostrava právě vstřelil branku! Ostrava se prosadila ve vlastním oslabení. Ševěček ujel středem obrandě Riders a nahrál do jízda na pravé křídlo. Tam byl JAKUB GEBAUER a poslal puk do odkryté branky. Asistence: Ševěček

31:19
    Kosina to přehnal a půjde si po faulu v rohu vlastní třetiny na dvě minuty odpočinout. Faul z kategorie zbytečných.

30:45
    Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku! Tak to byla hokejová parádá v podání MARTIN MAŤÁTKO. Ten ujel svému obránci a beckhendem dostal puk do posunuté branky. Asistence: Teuber

23:35
    Tým BO Ostrava právě vstřelil branku! Je opět srovnáno, MICHAL DVOŘÁK dostal nabito zpoza branky. Před ním bylo hodně volného prostoru a ostravský šikula se trefil přesně k tyčce. Asistence: Potočný, Gřesík

20:56
    Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku! Hosté to sehráli až do kuchyně. JOSEF TEUBER dostal puk křižnou přihrávkou na levý kruhu a z první to trefil k tyčce. Asistence: Ladman, Maťátko

20:22
    Gebauer si půjde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici. Provinil se podrážením.

19:02
    Tým BO Ostrava právě vstřelil branku! Domácí necelou minutu před koncem srovnali. Potočný našel Revaje ve slotu, jeho pokus Sodomka vyrazil. Touš vypadl před JAN BERNÁT, který jej dostal do odkryté části branky. Asistence: Potočný, Revaj

18:02
    Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku! Hosté otočili skóre, JAKUB MUŠKA projel celým kluzištěm, objel obránce a forhendem z pravého kruhu dostal puk švihem do branky. Bez asistence

17:05
    Morvačík měl hokejku nahoře a zápačil za brankou soupeře.

16:22
    Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku! MARTIN MAŤÁTKO dostal hodně prostoru. Nejprve si objej branku a vystřelil, puk se k němu od betonu Moryse odrazil zpátky. No a útočník hostů jej po ledě poslal přesně k tyčce. Asistence: Teuber

12:49
    Vojta Ševěček zavíral rychkou akci na zadní tyči, ale prudkou nahrávku neusměrnil do okryté klece.

07:51
    Tým BO Ostrava právě vstřelil branku! Domácí jdou do vedení. MAREK REVAJ teď doklepl vytaženou střelu Bacy do branky. Asistence: Baca, Potočný

03:45
    Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku! Po minutě je srovnáno, hosté ujeli do rychlého přečíslení dva na jednoho a DANIEL SKÁLA trefil odkrytou branku Moryse. Asistence: Obr, Stolín

02:49
    Tým BO Ostrava právě vstřelil branku! JAKUB GEBAUER otevřel, po rychlé spolupráci s Benešem, který mu adresoval přihrávku z rohu klutiště, pohotovou střelou ze slotu k pravé tyčce skóre zápasu. Asistence: Beneš

01:08
    Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel:
    Zapletal – 2 min., hákování.

Vyloučení v týmu Riders Univerzita Pardubice:
    Muška – 2 min., hrubost.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 3. Gebauer (Beneš), 8. Revaj (Baca, Potočný), 20. Bernát (Potočný, Revaj), 24. Dvořák (Potočný, Gřesík), 33. Gebauer (Ševěček), 46. Sysala (Revaj, Potočný) – 4. Skála (Obr, Stolín), 17. Maťátko (Teuber), 19. Muška, 21. Teuber (Ladman, Maťátko), 31. Maťátko (Teuber), 59. Obr (Teuber, Ladman), 64. Teuber

BO Ostrava Vítkovice Steel: Morys – Baca, Ševěček, Dvořák, Janiczek, Zapletal, Ficek, Gřešík – Plánka, Gebauer, Bernát, Moravčík, Potočný, Sysala, Béreš, Kriščák, Slezák, Dvořák, Revaj, Kosina
    Trenér: Ondřej Kosina

Riders Univerzita Pardubice: Sodomka (Novotný) – Vacek (C), Obr, Muška (A), Hrdlička – Ladman, Maťátko (A), Šrámek, Stolín, Skála, Skryp, J. Teuber, Voldán, T. Teuber
    Trenér: Martin Šejba

Rozhodčí: Vít Hykel – Matěj Bartoň, Martin Tvrdý