Tappara – Rögle BK 5:1 (kon.) | Jukurit – Luleå 1:3 (kon.) | Frölunda – Skellefteå 4:2 (2:0 po s.n.)
Zug – Mountfield HK cz 2:1 (po pr.)
po s.n. (2:0)
Frölunda HC
4:2 (0:0, 2:1, 1:1 - 0:0)
Skellefteå AIK
Úterý 13.12.2022, 19:05 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Čtvrtfinále

Frölunda HC zvládla nájezdy a postupuje do další fáze hokejové Ligy mistrů. Hostům dnes nepomohl těsný jednobrankový náskok, který si sem přivezli z prvního zápasu. Spokojenější může být Frölunda, jejíž sen o zisku trofeje stále pokračuje. Rozhodující nájezd proměnil Ryan Lasch. (21:54:06)

Ryan LASCH - 4:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Frölunda HC.

68:38
    Kühnhackl vyslal tvrdou ránu z kruhu, brankář puk vyrazil. Na druhé straně střelec minul.

68:00
    Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.

67:20
    Mnoho času už z prodloužení nezbývá, nyní domácí zahráli jen na zakázané uvolnění.

66:52
    Möller se v útočném pásmu uvolnil mezi kruhy a rychle vypálil. Jeho rána končí vedle.

65:11
    Söderström si poradil s velkou šancí, kterou měli domácí, prodloužení pokračuje dál.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 28. Borgman (Lasch, Freiberg), 31. Nilsson (Borgman, Lasch), 49. Johansson (Eriksson, Greco), rozh. náj. Lasch – 29. Wingerli (Lindholm, Lindsttröm), 42. Forsfjäll (Jonsson, Hugg)