3:1 (2:1)
SK Petřín Plzeň
Středa 04.01.2023, 15:00 • Stadion v Luční ulici, Plzeň. • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše, ze stadionu v Luční ulici vám přeji hezký zbytek středečního večera. Mějte se fajn. (16:38:37)

Je dobojováno. V prvním přípravném utkání vítězí plzeňská Viktorie nad Petřínem 3:1. V prvním poločase zařídil domácím dvoubrankový náskok Kopic s Chorým, hosté korigovali Demeterem. Ve druhém poločase se dlouho čekalo na další trefu, nakonec ji zařídil až v samotném závěru Adam Kronus.

90
    89. Adam KRONUS - 3:1

89
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Fotbalová paráda na závěr dnešního zápasu. ADAM KRONUS si vzal míč, udělal kličku do středu, z hranice vápna vystřelil a jeho povedená rána skončila s pomocí tyče za bezmocným Suchým.

88
    Centr Jana Tremla skončil nad brankou Plzně. Z této hostující akce šlo vytěžit jistě více.

87
    Bassey tentokrát našel ve středu pole Ndiayeho, jeho nebezpečná rána ale mířila pouze do míst, kde byl připravený Suchý.

85
    Hezká akce plzeňských mladíků v barvách Viktorie. Kronus našel v pokutovém území kopačku Adama Vrby, ten ale gólmana rychlou střelou nepřekonal.

84
    Fortune Bassey to vzal na sebe ze střední vzdálenosti, avšak ani tentokrát balon až k brance nedoputoval.

83
    Cetre Jana Vodrážky ale nebyl vůbec povedený, domácí se bez problémů ubránili.

83
    Naopak na druhé straně se faul píská, hosté mají k dispozici zajímavou standardní situaci.

82
    Libor Holík se ocitl na trávníku na hraně vápna, avšak dle rozhodčího dovoleným způsobem. Hrát tak mohou opět hosté.

80
    Adam Kronus se snažil odcentroval z levé strany, to se mu nakonec i povedlo, avšak míč skončil jen v rukavicích Suchého.

79
    Na hřišti zůstává ležet Modou Ndiaye, v této zimě opravdu nic závidihodného.

78
    Po hře ve středu pole se pokouší domácí opět ohrozit branku Petřína, avšak přes dobře zkonsolidovanou obranu hostů to mají složité.

75
    A světe. div se, málem bylo vyrovnáno. David Heller se dostal k odraženému balonu a z hranice vápna donutil Zadražila k zákroku.

74
    Jan Treml se pokoušel centroval z levé strany, hosté nakonec pro sebe vydolovali rohový kop.

73
    Pavel Gaszczyk si navedl balon na střed a poté vystřelil. Jeho rána ale skončila nad brankou soupeře.

71
    Hosté ve druhém poločase poctivě brání a chvilkami to mají domácí velice složité.

Jakub Štěrba

Branky: 15. Kopic, 27. Chorý, 89. Kronus – 41. Demeter

FC Viktoria Plzeň:
    1. poločas: Zadražil – Holík, Kaša, Hejda, Havel – Bucha, Kalvach – Kopic, Květ (C), Jirka – Chorý.
    2. poločas: Zadražil (C) – Holík, Kaša, Pernica, Gaszczyk – Pešek, Modou – Jirka, Vrba, Kronus – Bassey.

Trenér: Michal Bílek.

SK Petřín Plzeň:
    1. poločas: Edelman – Bednář (C), Brož, Demeter, Edelman, Jandoš, Klich, Kohout, Maxa, Tětek, Vanc, Zajíček.
    2. poločas: Suchý – Treml, Dan Vodrážka, Trojovský, Štefl, Vinkler, Heller, Jílek, Provod, Šimáně, Jan Vodrážka.

Trenér: Radek Vodrážka.