HC MUNI – Akademici Plzeň 0:8 (kon.) | Engineers Prague – VUT Cavaliers Brno 15:1 (kon.)
konec
ČVUT Engineers Prague
15:1 (4:0, 8:1, 3:0)
VUT Cavaliers Brno
Středa 11.01.2023, 20:15 • Zimní stadion HC Hvězda Praha, Praha 6–Vokovice • Univerzitní liga ledního hokeje • 13. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (22:34:22)
   
  Střely na branku: 48 – 17.
   
  Brněnští se ani ve svém třináctém vystoupení v aktuální sezóně ULLH nedočkali vítězství, z ledu favorizovaných Engineers si odváží debakl 1:15 a nutno podotknout, že naprosto zasloužený. Pražané byli dnes po většinu utkání na ledě jednoznačně lepším celkem a krom jednoho zaváhání své soupeře k ničemu nepustili.
   
  Konec zápasu.
   
  59:48
  Utkání se dohrává za hostující svatyní, běží poslední sekundy základní hrací doby. Máme dobojováno!
   
  59:04
  Engineers právě vstřelili branku!
  Vzápětí je na světě ještě patnáctý gól, cesta zpět do Brna bude pro hosty nejspíš pořádně dlouhá! V samotném závěru se mezi adepty na hattrick přidává také FRANTIŠEK JANUŠKA, ale zdá se, že se nakonec nikomu nepodaří jej uzavřít – 15:1! Asistence: Tomáš Šíma, Tomáš Kadlec.
   
  58:06
  Engineers právě vstřelili branku!
  Martinčík bude ze své branky lovit ještě minimálně jeden kotouč, pěkná akce Engineers vede ke gólu číslo čtrnáct! Slavata posunul puk před brankoviště na nehlídaného MATOUŠE NAJMANA, jenž se hravě prosadil – 14:1! Asistence: Adam Slavata, Tomáš Kleveta.
   
  58:00
  Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
   
  57:38
  Konec utkání se kvapem blíží, na Hvězdě se bude hrát ještě zhruba dvě a půl minuty.
   
  56:40
  Januška se uvolnil na pravém kruhu, ale ze slibné pozice Martinčíkovu klec přestřelil.
   
  55:46
  Po krátkém pobytu hostů v útočném pásmu následoval protiútok Engineers, Dohnal byl ale odzbrojen jen těsně za hranicí útočného pásma.
   
  Dnešní utkání sleduje 197 diváků.
   
  54:19
  Po souhře bratrů Najmanů následovala střela z kruhu z dílny Slavaty. Projektil sice na první pohled působil slibně, chyběla mu ale dávka přesnosti.
   
  53:56
  Pražané stále rotují v útočném pásmu, Kavalírům se vůbec nedaří protihráče odzbrojit.
   
  52:58
  Martinčík si za poslední minutu na své konto připsal další minimálně tři zákroky. Engineers kontrolují hru a snaží se dosáhnout gólu číslo čtrnáct.
   
  52:05
  Mann zalehl puk před svou brankou a přerušil. U domácí svatyně následně byla k vidění další malá strkanice, která tentokrát k vyloučení nevede.
   
  51:43
  Brněnský gólman si ani ve třetí třetině nemůže stěžovat na nedostatek práce. Kleveta zkusil štěstí ještě jednou, ale ani tentokrát se neprosadil.
   
  51:07
  Kleveta vyhlížel hattrick střelou z hranice kruhu, gólman Kavalírů ale tentokrát včas zasáhl.
   
  50:36
  Engineers si zapisují do statistik icing, hra se tak aspoň na pár sekund přesune před jejich klec.
   
  49:39
  Březina se uvolnil v prostoru mezi kruhy a zakončil těsně nad hostující klec, Martinčík byl bez práce.
   
  48:50
  Engineers právě vstřelili branku!
  Domácí nadále rozšiřují svůj střelecký účet, tentokrát za zásahem stojí TOMÁŠ ŠÍMA! Martinčík na jeho tvrdou ránu z pravé strany vůbec nestačil zareagovat – 13:1! Asistence: Václav Burda, Jan Kubata.
   
  47:52
  K vidění je teď jedno ofenzivní tažení domácích za druhým. Brněnští je s železnou pravidelností odráží, zároveň se jim ale nedaří se dostat ke kotouči.
   
  46:47
  Michal Kučera rozehrál puk na Klevetu. Matouš Najman rozdýchal zákrok protihráče a je zpět na ledě, Engineers se znovu usazují před Martinčíkem.
   
  45:33
  Hosté už jsou nějakou dobu v plném počtu. Z hranice pásma chtěl nyní zkusit štěstí Jakub Najman, ale jeho nahození bylo zřejmě zblokováno.
   
  44:46
  Kavalíři vyhráli buly před svou klecí a vyhodili ho až za Manna. Zdá se, že tohle oslabení zvládnou.
   
  44:21
  Sledujeme sérii domácích přihrávek před Martinčíkem, který nicméně dosud v oslabení snad nebyl nucen ještě ani jednou zasahovat.
   
  43:09
  Na trestnou lavici se vrací Vojtěch Pernický (CVB), tentokrát za zásah do hlavy nebo krku.
   
  43:09
  Matouš Najman byl nepříjemně dohrán u mantinelu, domácí čeká další přesilovka. Domácí forvard zatím zůstává na lavičce, evidentně ale v bolestech.
   
  42:50
  Šonský na pravé straně odzbrojil protihráče a ukončil pobyt hostů v útočném pásmu, Pražané po křídle vyváží puk ven ze své obranné třetiny.
   
  41:54
  Engineers se usadili v útočném pásmu a kombinovali. Brněnští nicméně nakonec puk zachytili a obratem ho vyhodili až na zakázané uvolnění.
   
  40:39
  Je to tak, David Vobořil (ENG) s Richardem Rogoznikem (CVB) dnes dohráli, oba dostávají pět minut a do konce utkání za bitku. Hosté mají už jen 13 hráčů v poli.
   
  40:39
  Úvod třetí třetiny okořenila kočkovaná mezi Richardem Rogoznikem a Davidem Vobořilem! Rukavice sice myslím zůstaly nasazené, ale oba hráči nejspíš tak jako tak zamíří do sprch.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Prostřední dějství nejspíš není třeba nijak dlouze hodnotit, stačí se podívat na jeho výsledek. Engineers na ledě dominovali, krom jednoho zaváhání soupeře k ničemu nepustili a Martinčíkovi nastříleli celkem osm branek. Skóre před poslední periodou tak činí 12:1 a asi není úplně kontroverzní konstatovat, že o vítězi je na Hvězdě už dávno rozhodnuto. Body zůstanou doma.
   
  Další třetina začne přibližně v 21:54.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:55
  Engineers právě vstřelili branku!
  Odpověď Inženýrů ale na sebe nenechala dlouho čekat, rozdíl mezi oběma celky znovu činí jedenáct zásahů! Z hranice brankoviště puk mezi Martinčíkovy betony poslal TOMÁŠ KLEVETA, jenž se tak zařadil mezi adepty na hattrick – 12:1! Asistence: Adam Slavata.
   
  39:43
  Cavaliers právě vstřelili branku!
  Sedmnáct sekund před koncem prostřední části přichází první gól Kavalírů, čestný hostující zásah je na světě! Pöschl v pádu z posledních sil posunul puk na TOMÁŠE NOVÁKA, který se následně prosadil z pravé strany – 11:1! Asistence: Josef Pöschl, Vojtěch Pernický.
   
  39:00
  Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!
   
  38:23
  Engineers právě vstřelili branku!
  Tak tohle byla hodně velká paráda ze strany Engineers, kteří vyrazili do bleskového přečíslení dva na jednoho a následným prudkým zakončením překonali bezmocného Martinčíka! Pod gól se podepsal VÁCLAV BURDA – 11:0! Asistence: Tomáš Šíma, František Januška.
   
  38:14
  Ondřej Mann děkuje domácímu kotli, který vyvolává jeho jméno po úspěšném zákroku. Uvidíme vhazování po pravé straně hostující klece.
   
  37:47
  Skorčík nahozením z modré čáry trefil jen clonícího Slavatu. Brno se dostává ke kotouči a po dlouhé době míří k Mannovi. Uvidíme, co v útoku vymyslí.
   
  36:33
  Engineers právě vstřelili branku!
  Nevyhnutelné se stává realitou, desátý gól je na světě! V početní výhodě se prosazuje MICHAL KUČERA, který za Martinčíka protečoval Spurného střelu z prostoru pro vhazování – 10:0! Asistence: Lukáš Spurný, Jakub Dohnal.
   
  35:57
  Z kruhu mezi betony mířil Dohnal, Martinčík je ale k sobě srazil včas a zabránil deváté brance.
   
  35:35
  Engineers do přesilovky nevstoupili ideálně a už podruhé musí lovit vyhozenou pryž ze své třetiny.
   
  34:56
  Josef Pöschl (CVB) v rohu za Martinčíkem podržel protihráče, Pražany čeká další početní výhoda.
   
  34:40
  Kavalíři se s vypětím všech sil na malý moment dostali do útoku, Engineers je ale nepustili ke střele.
   
  33:39
  Hosté vyhazují puk na zakázané uvolnění, vhazovat se bude po pravé ruce Michala Martinčíka.
   
  32:39
  Pověstná desítka byla na dosah! Na kruhu se nebezpečně uvolnil zřejmě Šonský, Martinčík se ale blýskl skvělým zákrokem!
   
  31:35
  Engineers právě vstřelili branku!
  Brankář Martinčík toho už musí mít plné zuby, Engineers se prosazují podeváté a to jsme sotva za polovinou utkání. Tentokrát si po velmi rychlé akci zásah do statistik připsal TOMÁŠ KLEVETA – 9:0! Bez asistence.
   
  30:56
  Brněnští teď na malou chvíli přesunuli hru před Manna, domácí ale rychle dostali situaci pod kontrolu.
   
  29:49
  Engineers právě vstřelili branku!
  Pražané sice početní výhodu nevyužili, moc dlouho je to ale mrzet nemuselo! Před Martinčíkem zavládl naprostý chaos, kterého naplno využil MAREK ŠONSKÝ a přidal se mezi úspěšné domácí střelce – 8:0! Asistence: Jakub Dohnal, Michal Kučera.
   
  29:27
  Engineers přesilovku pojímají celkem laxně. Na Martinčíkovu branku by mohli zatlačit i víc, zřejmě ale dělají jen to, co stačí k tomu, aby se drželi vepředu.
   
  28:33
  Domácí se pevně drží v útočném pásmu a kombinují, zatím ale v přesilovce Martinčíka neohrozili.
   
  27:43
  Hosté teď budou bránit oslabení, za podrážení je trestán jejich kapitán Vojtěch Pernický (CVB).
   
  26:58
  Mann nyní vyjel až na kruh a málem ho to stálo čisté konto! Situaci ale zachránil Šonský, který zastavil střelu z pravé strany a vyhodil puk daleko od brannkoviště.
   
  25:59
  Engineers právě vstřelili branku!
  Vzápětí je to už o sedm gólů, Kavalíři jsou zralí na ručník! Před brankoviště se protáhl DAVID VOBOŘIL, který zachytil přihrávku z křídla a z voleje zakončil přesně za Martinčíka – 7:0! Asistence: Tomáš Kadlec, Michal Kučera.
   
  25:35
  Engineers právě vstřelili branku!
  Domácí exhibice pokračuje pěkným gólem TOMÁŠE ŠÍMY, který zvyšuje na rozdíl šesti branek! Martinčík si neporadil s pěkným projektilem z otočky z prostoru pro vhazování – 6:0! Asistence: Jakub Najman, Václav Burda.
   
  24:49
  Martinčík si na své konto zapsal další zákrok, po krátké pauze se bude vhazovat u jeho klece.
   
  23:57
  Najmanovi u mantinelu možná prošel nedovolený zákrok, jeden z protihráčů se po kontaktu s ním svalil na led. Podle rozhodčího ale bylo vše v pořádku.
   
  23:23
  Matějka držel kotouč za hostující brankou a hledal někoho, komu by mohl přihrát. Nakonec se rozhodl vzít věci do vlastních rukou a vyjel do rohu, kde byl ale následně odzbrojen. Kavalíři míří dopředu.
   
  22:50
  Hostující debakl se střelou z mezikruží pokusil zmírnit Pöschl, Mann ale jeho projektil zastavil rukavicí.
   
  21:38
  Domácí se stále drží v útočném pásmu, brzdy možná uvidíme zásah s pořadovým číslem šest.
   
  20:54
  Engineers právě vstřelili branku!
  Úvodní minuta druhé třetiny přináší další domácí zásah! Do řad pražských střelců se přidává FRANTIŠEK JANUŠKA, který se prosadil těsně předtím, než byla vychýlena branka – 5:0! Asistence: David Vobořil, Pavel Vaňous.
   
  20:37
  Z křídla jela na střed přihrávka na najíždějícího Burdu, útočící domácí borec ale nezvládl pryž nasměrovat na brněnskou branku!
   
  20:13
  Prostřední část byla zahájena, Engineers se ujímají kotouče a hned se vydávají do útoku.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Na Hvězdě se zatím vše vyvíjí dle předpokladů. Cavaliers sice v úvodních minutách drželi s Engineers krok a byli jim relativně rovným soupeřem, brzy ale se silnějším celkem ztratili krok a postupně inkasovali hned čtyři branky. Pražané tak směřují k celkem hladkému vítězství, ale samozřejmě ještě není o ničem rozhodnuto. Uvidíme, co nám nabídne další část.
   
  Další třetina začne přibližně ve 21:03.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  19:55
  Pět sekund před koncem se ještě na trestnou usadí Tomáš Šíma (ENG), který celkem okatě hákoval.
   
  19:37
  Engineers se ještě snaží něco vymyslet v útočném pásmu, Kavalírům se nedaří protihráče odzbrojit.
   
  19:00
  Ohlášena poslední minuta první třetiny!
   
  18:58
  Januška měl na hokejce pátý gól Inženýrů! Zachytil totiž dorážku u pravé tyče a rovnou zakončoval do takřka prázdné branky, Martinčík se ale stihl přesunout včas a zasáhl betonem!
   
  18:49
  První část se pomalu ale jistě chýlí ke konci, do sirény zbývá odehrát jen něco málo přes minutu.
   
  17:55
  Hostující obrana si pohlídala Vobořila, který zkusil vypálit z velmi podobného místa jako před chvilkou Matějka. Jeho projektil byl ale zblokován.
   
  17:20
  Engineers právě vstřelili branku!
  Signalizovaný trest se ukládat nebude, VOJTĚCH MATĚJKA si zadělává na hattrick! Martinčíka nyní zaskočil pěknou střelou z prostoru pro vhazování, a gólman tak z klece musí lovit už čtvrtý puk – 4:0! Asistence: Tomáš Kleveta, Jakub Najman.
   
  16:57
  Brněnští se dostali do přečíslení, které ale vracející se hráči Engineers nakonec včas rozebrali.
   
  16:20
  Před domácí klecí se po chybě jednoho z pražským zadáků zjevil protihráč, který jen těsně přestřelil Mannovu branku!
   
  15:51
  Martinčík byl ve střehu a tentokrát domácí šanci zneškodnil, dění na ledě je na chvíli pozastaveno.
   
  14:56
  VUT nyní hlídá puk za svou brankou a snaží se uklidnit aktivně forčekující protihráče.
   
  14:34
  Engineers právě vstřelili branku!
  Utkání se zatím vyvíjí přesně podle papírových předpokladů, Pražané mají už v patnácté minutě celkem solidně zaděláno na vítězství! Po levém křídle na konci početní nevýhody do úniku vyrazil VOJTĚCH MATĚJKA, který z hranice brankoviště zakončil pod víko – 3:0! Bez asistence.
   
  13:52
  Spíše než přesilovku Cavaliers teď dění na ledě připomíná početní výhodu Engineers, kteří koušou a pravidelně vyráží do protiútoků.
   
  13:29
  Slavata se ve vlastním oslabení dostal do zakončení, z kruhu ale trefil jen plexisklo za Martinčíkem.
   
  12:58
  Domácí rychle vyhodili puk ven z pásma. Brněnští se následně snažili se vrátit zpět před Manna, čárový rozhodčí je ale nachytal v postavení mimo hru.
   
  12:34
  Kavalíři mají šanci srovnat krok v přesilovce, Marek Šonský (ENG) míří na trestnou za podrážení.
   
  11:28
  Engineers právě vstřelili branku!
  Martinčík pod velkým tlakem kapituluje podruhé, Inženýři navyšují své vedení! Tentokrát se o zásah zasloužil VÁCLAV BURDA, který hostujícího brankáře překonal z předbrankového prostoru – 2:0! Asistence: Jan Kubata, Tomáš Šíma.
   
  11:03
  Šímův projektil z modré orazítkoval mantinel. Engineers jsou pevně usazeni v útočném pásmu, brněnskému celku inkasovaný gól vyhnal vítr z plachet.
   
  10:18
  Odpískáno druhé zakázané uvolnění proti Kavalírům, vhazovat se bude po Martinčíkově pravici.
   
  09:23
  Engineers právě vstřelili branku!
  Domácí v polovině první třetiny otevírají skóre! Střeleckou listinu dnešního střetnutí otevírá MICHAL KUČERA, který se na mezikruží dostal k odraženému kotouči, vyjel blíže k brankovišti a střelou o tyč připravil Martinčíka o neprůstřelnost – 1:0! Asistence: Jakub Dohnal.
   
  08:23
  Januška před brankou čekal na přihrávku zpoza klece. Ta sice přišla, ale domácí útočník jí následně nebyl schopen přetavit v pořádné zakončení.
   
  07:20
  Sledujeme bitvu o kotouč u střídačky Kavalírů, na které sedí jen devět hráčů. Hosté dnes do hlavního města nepřijeli ve zrovna dvakrát hojném počtu...
   
  06:41
  Balát zachytil pryž na hranici obranného pásma a vyrazil z ní dopředu, přičemž jeho následné nahození z prostoru mezi modrou a kruhem bylo zblokováno.
   
  05:56
  Hraje se nahoru dolu, ani jednomu celku se momentálně nedaří se usadit v útočném pásmu.
   
  04:56
  Dění se v posledních minutách trochu vyrovnalo. Teď musel nicméně zákrok z rukávu vytáhnout znovu Martinčík, na kterého letělo nahození z modré.
   
  04:21
  Šance pro změnu na druhé straně! Po Vobořilově přihrávce se do úniku dostal Matějka, Martinčík byl ale ve střehu a jeho zakončení vyrazil!
   
  03:32
  Kavalíři měli velkou šanci otevřít skóre! Domácí obrana zaspala a pustila je do přečíslení dva na jednoho, přičemž najíždějící Charvát před Mannem nakonec jen promáchl a nezvládl tečovat přihrávku ze strany!
   
  02:19
  Pražané kombinují v útočném pásmu. Vojtěch Matějka operuje s kotoučem v rohu za Martinčíkem a hledá někoho, komu by pryž mohl předat.
   
  01:43
  Engineers mají utkání plně pod kontrolou, Brno si zatím pořádně nesáhlo na kotouč. Domácí drží puk za Mannem a střídají formace na ledě.
   
  00:44
  VUT na složitou situaci před svou klecí reaguje vyhozením na icing, hra se tak od Martinčíkova brankoviště zřejmě nějakou dobu nepohne.
   
  00:29
  Martinčík už má na kontě první zákrok, zakončení z levého kruhu pro vhazování bez obtíží lapil.
   
  00:20
  Domácí neztrácí čas a hned se usazují v útoku, Kavalíři se je zatím bezúspěšně snaží vytlačit ven.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  Sudí svolává hráče do kruhu, jdeme na věc!
   
  Oba celky jsou na ledě. Domácí v bílém, hosté v červeném. Za malou chvíli startujeme.
   
  Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný středeční večer, utkání začíná zhruba za hodinu! Níže si v mezičase můžete prohlédnout dnešní soupisky.
   
  Úvodní sestavy:

  Engineers Prague: Mann (Maličkay) – J. Kučera, Šonský, Kubata, Skorčík, Raiterman (A), Vobořil (C), J. Najman, Spurný – Šíma, Dohnal, Januška, Březina, M. Kučera (A), Matějka, Slavata, Burda, Vaňous, Kadlec, Kleveta, M. Najman.
  Trenér: Daniel Fuks.

  VUT Cavaliers Brno: Martinčík – V. Pernický (C), Běhal, L. Pernický – Kmoníček, Ďuriš, Balář, Plitko, Jančí, Rogoznik, Novák, Charvát, Pöschl, Kolder, Šišma.
  Trenér: Štěpán Koukal.

  Rozhodčí: Čap – Karda, Gregar.
   
  PRVNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

  První vzájemné střetnutí dnešních soupeřů potvrdilo papírové předpoklady a Engineers si z ledu Cavaliers odvezli tři body po vysokém vítězství 6:1. Budou se dnes večer na domácí půdě radovat i podruhé, nebo je (a spolu s nimi i celou ULLH) Brno tentokrát překvapí?

  8. 10.: Cavaliers – Engineers 1:6 (1:2, 0:3, 0:1)

  Branky a nahrávky: 14. Lašák – 9. Fabiánek (Blažek, Burda), 11. Matějka (Šíma, Slavata), 28. Fabiánek (Staněk, Spurný), 32. Vaňous (Spurný), 38. Blažek (Burda), 54. Spurný (Březina, Januška).

  Střely na branku: 29 – 54. Trestné minuty: 8 – 10. Využití přesilovek: 0/4 – 0/3.

  VUT Cavaliers Brno: Martinčík (41. Vašátko) – Pejkovič, F. Malý, Orsech, Běhal, Lašák, Pernický (C) – Kaukič (A), Nerad, Ďuriš, Malíř (A), Rogoznik, Pöschl, Plitko, Balát, J. Malý, Šišma.

  Engineers Prague: Maličkay – Raiterman, Staněk, Vobořil, Kubata, Šonský, J. Kučera, Spurný – Březina, Matějka, Kadlec, Blažek (C), Fabiánek, Šíma, Vaňous, Burda, Slavata, M. Kučera, Januška, Dohnal.
   
  VUT CAVALIERS BRNO (10. místo)
  12 Z, 0–0–2–10, 23:77 (-54), 2 body

  Sezóna Kavalírů probíhá úplně opačně, brněnský klub od začátku sezóny vybojoval všehovšudy dva body a krčí se na samotném dnu tabulky. Je velmi pravděpodobné, že tam už zůstane až do konce ročníku – předposlední Olomouc má totiž na kontě tři vítězství, a přeskočit ho tak bude pořádná výzva. Do dnešního střetnutí s Engineers tedy tým VUT půjde jako jasný outsider.

  Nejproduktivnější hráči
  Lukáš KAUKIČ – 10 Z, 9 bodů (3+6)
  Antonín BĚHAL – 11 Z, 6 bodů (2+4)
  3 hráči (R. Rogoznik, V. Pernický, R. Orsech) – 5 bodů

  Brankářské statistiky
  Michal MARTINČÍK
  → 563 min. | úsp. 86,5 % | prům. 5,22 | 0 ČK
  David VAŠÁTKO
  → 169 min. | úsp. 82,9 % | prům. 8,88 | 0 ČK
   
  ENGINEERS PRAGUE (2. místo)
  11 Z, 9–0–0–2, 46:18 (+28), 27 bodů

  Pražané jsou už několik týdnů pevně usazení na druhém místě tabulky s tříbodovou ztrátou na vedoucí plzeňské Akademiky. Většinu ročníku jim na nepříjemně šlape na paty UKáčko, nyní se k němu navíc přidaly i výborně hrající Budějovice. Domácí tedy zatím odvádí skvělou práci a mohou pomýšlet na posun na čelo soutěže, zároveň si ale nesmí dovolit polevit. Jinak riskují, že v brzké době spadnou potenciálně až na čtvrtou příčku.

  Nejproduktivnější hráči
  David BLAŽEK – 11 Z, 12 bodů (6+6)
  Vojtěch MATĚJKA – 11 Z, 10 bodů (3+7)
  Tomáš FABIÁNEK – 10 Z, 9 bodů (5+4)
  Jakub DOHNAL – 11 Z, 9 bodů (2+7)

  Brankářské statistiky
  Josef HAVEL
  → 478 min. | úsp. 94,5 % | prům. 1,51 | 2 ČK
  Jakub MALIČKAY
  → 179 min. | úsp. 94,0 % | prům. 2,01 | 0 ČK
   
  Příjemnou středu! Základní část ULLH dnes večer pokračuje dvěma zápasy 13. kola, přičemž v jednom z nich změří druhý tým tabulky síly s tím posledním: Engineers budou na Hvězdě hostit Cavaliers.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 10. M. Kučera (Dohnal), 12. Burda (Kubata, Šíma), 15. Matějka, 18. Matějka (Kleveta, J. Najman), 21. Januška (Vobořil, Vaňous), 26. Šíma (J. Najman, Burda), 26. Vobořil (Kadlec, M. Kučera), 30. Šonský (Dohnal, M. Kučera), 32. Kleveta, 37. M. Kučera (Spurný, Dohnal), 39. Burda (Šíma, Januška), 40. Kleveta (Slavata), 49. Šíma (Burda, Kubata), 59. M. Najman (Slavata, Kleveta), 60. Januška (Šíma, Kadlec) – 40. Novák (Pöschl, V. Pernický)


  ČVUT Engineers Prague: Mann (Maličkay) – J. Kučera, Šonský, Kubata, Skorčík, Raiterman (A), Vobořil (C), J. Najman, Spurný – Šíma, Dohnal, Januška, Březina, M. Kučera (A), Matějka, Slavata, Burda, Vaňous, Kadlec, Kleveta, M. Najman.
  Trenér: Daniel Fuks.

  VUT Cavaliers Brno: Martinčík – V. Pernický (C), Běhal, L. Pernický – Kmoníček, Ďuriš, Balář, Plitko, Jančí, Rogoznik, Novák, Charvát, Pöschl, Kolder, Šišma.
  Trenér: Štěpán Koukal.

  Rozhodčí: Čap – Karda, Gregar.

  Diváci: 197
  www.ibrshop.com