Riders Univerzita Pardubice – HC MUNI 3:4 (po pr.) | North wings Ústí – UK Kings Prague 3:4 (kon.)
Riders Univerzita Pardubice
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
HC MUNI
Pondělí 16.01.2023, 18:00Univerzitní liga ledního hokeje • 14. kolo

Zápas je u konce, MUNI sice zahodilo utkání ve třetí třetině, ale v prodloužení to byli právě oni, kdo trestali chyby soupeře. Stodůlka z brejku získal pásmo a jeho kolega Bazala práci dokonal.

To je ode mě vše, budu se na vás těšit i příště. Hezký večer! (20:07:05)

61:31 BAZALA - 3:4

61:31
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku!
    MIREK BAZALA rozhoduje po tom, co Sodomka okradl o gól Stodůlku z brejku. Bazalova střela z mezikruží byla pozastavena, ale přece se došourala za brankovou čáru. Bez asistence.

61:04
    Soukup zkoušel objet bránu, ale Gonos si ho přidržel a zastavil. Pískat se nebude.

60:40
    MUNI opatrně rozehrálo zpoza své klece, ale jen odevzdalo puk Riders.

60:16
    Prodloužení začíná, Riders se po buly ubránily a ženou se dopředu. Ránu z dálky Král vyřídil.

60:01

Bude se prodlužovat, Pardubice přednesly neskutečný výkon v poslední třetině a zaskočily svého soupeře. Brno může být rádo, že po obrovském propadu v tempo neodchází s prázdnou.

60:00
    59:53 Soukup mohl v posledních sekundách rozhodnout.

59:53
    Obrovská škoda pro Riders, Želizňák našel v mezikruží úplně volného Soukupa – Pardubice měly tři body na dosah.

59:16
    Sodomka nehodlá nic riskovat a dalekonosné nahození si ponechá pro sebe.

59:08
    Soukup v dobré šanci ve slotu, odkud však jen rozduněl betony Krále.

58:49
    Sodomka se postaral o nahození a Riders se hnali dopředu, ale neprošli přes modrou.

58:11
    Želizňák dojel puk, zbavil se Surána, ale nepropašoval puk na kolegu ve slotu.

57:43
    Brňané opatrně kombinují ve své třetině, dalekonosný pas pak skončil v moci Maťátka.

56:54
    Gonos si vytvořil skvělou pozici pro středu na kraji levého kruhu, odkud mířil na vzdálenější tyč, minul.

56:36
    Jakubec to zkusil tahem z dálky, ale bylo mu jen zamáváno lapačkou. Sodomka měl štěstí, že zde nepřišla teč.

Jiří Pudich

Branky a nahrávky: 18. Ladman (Soukup), 40. Muška (Pražák, Ladman), 47. Ladman – 5. Malenovský (Mokrohajský, Bazala), 25. Jakubec (Tomaník), 29. Jakubec (Tomaník), 62. Bazala

Riders Univerzita Pardubice: Sodomka (Arnet) – Pražák, Obr, Vacek, Lenoch, Muška, Kopecký – Soukup, Želizňák, Stolín, Voldán, Ladman, Skála, Šrámek, Teuber J., Maťátko, Teuber T.
    HC MUNI: Král (Koval) – Surán, Uhříček, Bláha, Gonos – Staněk, Machala, Malenovský, Voříšek, Bazala, Škvrně, Prokopec, Mokrohajský, Jakubec, Gergel, Drlík, Tomaník, Bartkovský, Stodůlka

Rozhodčí: Šmika – Roischel, Figer