Košice – Nové Zámky 5:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 2:3 (po pr.) | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 3:5 (kon.)
Trenčín – Michalovce 3:4 (kon.) | HC Slovan – Zvolen 2:4 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
HK Poprad
sk Úterý 17.01.2023, 18:00 • Zimný štadión Spišská Nová Ves • Tipos Extraliga (SR) • 30. kolo

Dnešný duel na Spiši zvládli úspešnejšie hostia z Popradu, ktorý v zápase nikdy neprehrávali. O ich víťazstve rozhodol v predĺžení Adam Drgoň. (20:32:28)

63:15
    Poprad dal gól! Strela Adama Drgoňa z prvej znamená rozhodnutie dnešného duelu. Asistencie: Svitana, Záborský.

62:48
    Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
    Giľák – 2 min., podrazenie + 2 min., nešportové správanie.

62:30
    Domáci faulovali, Poprad si zahrá presilovú hru po prerušení.

61:17
    Šancu na rozhodnutie mal aj Popradčan Razgals, no ani on neuspel.

60:30
    Obrovskú príležitosť na rozhodnutie teraz mali domáci, avšak Záborský nedokázal v obrovskej tutovke prekonať Melicherčíka.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa dnes na Spiši nerozhodlo, na ľade je predĺženie troch proti trom.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:00
    Hrá sa zo strany na stranu, avšak teraz sa píska zakázané uvoľnenie domácich.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:05
    Kerbashian nemieril z tesnej blízkosti presne a domáci strácajú útočné pásmo.

56:15
    Vylúčenie v tíme HK Poprad:
    Skokan – 2 min., hákovanie.

55:52
    Hostia sa ocitli v prečíslení dvoch proti jednému, keď zakončoval Kolouch, ale zaúradovalo absolutórium Marcela Melicherčíka.

55:34
    Kerbashian si vytvoril medzi kruhmi priestor na strelu, no mieril len nad bránu Petersa.

54:40
    Spišská Nová Ves dala gól! Džugan obkorčuľoval bránu Petersa a ponúkol puk do medzikružia JÉRÉMYMU BEAUDRYMU, ktorý prekonal strelou po zemi popradského gólmana. Asistencia: Džugan.