NY Islanders – Detroit 2:0 (kon.) | Florida – Los Angeles 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:6 (kon.)
Carolina – San Jose 5:4 (po pr.) | NY Rangers – Vegas 4:1 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:3 (po pr.)
Seattle – Calgary 2:5 (kon.) | Vancouver – Columbus 5:2 (kon.) | Colorado – St. Louis 4:2 (kon.)
po prodl.
Dallas Stars
2:3 (2:0, 0:2, 0:0 - 0:1)
New Jersey Devils
Sobota 28.01.2023, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  60:20 Jack HUGHES - 2:3
   
  60:20
  New Jersey právě vstřelilo branku!
  No, tak to bylo rychlé. Bratt u hostující střídačky vybojoval puk a poslal jej na levou stranu útočného pásma, kam si najel JACK HUGHES. Jeho střelu chtěl zblokovat Seguin, ale právě od jeho hole se kotouč vznesl a zapadl za Oettingera. Asistence: Jesper Bratt a Dougie Hamilton.
  23:55 Miles WOOD - 2:2
   
  23:55
  New Jersey právě vstřelilo branku!
  Na podruhé už to MILES WOOD zvládl, když po přechodu modré čáry přebral puk od Bastiana a z mezikruží zamířil přesně k pravé tyčce. Oettinger měl zacloněný výhled a na kotouč tak zřejmě vůbec neviděl. My tak za stavu 2:2 začínáme od znovu. Asistence: Nathan Bastian a Damon Severson.
  21:05 Jack HUGHES - 2:1
   
  21:05
  New Jersey právě vstřelilo branku!
  Po zákroku Vaněčka vyrazil do protiútoku JACK HUGHES, jenž slibnou příležitost proměnil v gól a hosté jsou v kontaktu. Americký útočník po pasu Hamiltona zakončil únik střelou mezi Oettingerovy betony – 2:1. Asistence: Dougie Hamilton.
  16:44 Roope HINTZ - 2:0
   
  16:44
  Dallas právě vstřelil branku!
  A ta je velmi záhy využita a jak to bylo jednoduché. Pavelski vyhrál buly, na modré se k puku dostali Heiskanen a po jeho přihrávce z pravého kruhu vypálil ROOPE HINTZ. Finský ostrostřelec se trefil přesně do pravého vinglu a vyloučený Haula se může vrátit zpět. Asistence: Miro Heiskanen a Joe Pavelski.
  10:50 Ty DELLANDREA - 1:0
   
  10:50
  Dallas právě vstřelil branku!
  Domácí celek otevírá skóre, Hvězdy jdou do vedení díky nahození z levého rohu kluziště, které vyslal TY DELLANDREA. Vaněčkovi puk propadl do branky a hosté budou muset dotahovat. Asistence: Jamie Benn a Wyatt Johnston.

  Tomáš Taybner

  Branky a nahrávky: 11. Dellandrea (Ja. Benn, W. Johnston), 17. Hintz (Heiskanen, Pavelski) – 22. J. Hughes (Hamilton), 24. Wood (Bastian, Severson), 61. J. Hughes (Bratt, Hamilton)


  Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen (A), C. Miller, Lindell, Hakanpää, R. Suter, Lundkvist – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dellandrea – Marchment, Faksa, Seguin – Kiviranta, Glendening, Gurjanov.
  Trenér: Peter DeBoer

  New Jersey Devils: Vaněček (Blackwood) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Severson, B. Smith, Bahl – Palát (A), Hischier (C), Bratt – Šarangovič, J. Hughes (A), Zetterlund – Tatar, Haula, Mercer – Wood, M. McLeod, Bastian.
  Trenér: Lindy Ruff

  Rozhodčí: Hebert, Markovic – Alphonso, Murray

  Diváci: 18 532
  www.ibrshop.com