Mladá Boleslav – Jihlava 3:2 (1:0 po s.n.) | Pardubice – Sparta 4:2 (kon.) | Zlín – Třinec 3:6 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 3:4 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:7 (kon.)
konec
Bílí Tygři Liberec
3:7 (2:1, 1:3, 0:3)
HC Kometa Brno
Pátek 17.02.2023, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • DHL Extraliga juniorů • 47. kolo
Partner:
   
  Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (20:13:31)
   
  Důležitý souboj týmů na hraně play-off dopadl lépe pro Kometu! Liberec sice na začátku druhé třetiny zvýšil na 3:1, pak už ale úřadovali pouze hosté. Velký obrat je vynesl na stejnou bodovou hladinu, na které se aktuálně nacházejí Tygři.
   
  Konec zápasu.
   
  59:55
  Petr Gajda se ještě jednou dostal do útočného pásma a švihem vystřelil z pravého kruhu. Kotouč přistál v připravené lapačce Jana Kavana.
   
  59:33
  Zápas už se jen dohrává. Liberečtí sice mají kotouč na hokejkách, jenže rozehrávka se jim nepovedla a píská se zakázané uvolnění.
   
  58:47
  Kometa právě vstřelila branku!
  Bílí Tygři to v šesti zkusili ještě jednou, jenže ani teď se jim risk nevyplatil. Pérez se sice snažil střelu ONDŘEJE CAKLA zblokovat, puk se o něj otřel, ale přesto zapadl do nekryté sítě. Asistence: Lukáš Eich.
   
  57:59
  Kometa právě vstřelila branku!
  Liberečtí se při hře bez gólmana usadili v pásmu, jenže o kotouč přišli. JAKUB ZEMBOL s ním pak doputoval až za útočnou modrou čáru a pohodlně skóroval. Asistence: Adam Boltvan.
   
  57:09
  Liberec to zkouší v šesti!
   
  56:54
  Přesilovka Komety poklidně doplula ke konci. Bílí Tygři teď mají tři minuty na to, aby se ještě pokusili o potenciální zvrat.
   
  56:00
  Brno se drží v útočném pásmu a přestože se zatím nedostalo do žádné větší šance, za současného stavu ho to příliš mrzet nemusí.
   
  54:54
  Na třináct sekund se síly na ledě vyrovnávají, pak se Kometa vrhne do přesilovky. Za podrážení je totiž vyloučený liberecký Samuel Fiala.
   
  54:48
  Bílí Tygři už přesilovku dohrávají spíše v křeči, hosté budou za chvíli kompletní.
   
  54:19
  Kotouč znovu míří až k brankáři Krátkému.
   
  53:54
  Následně Moravané znovu vyhazují.
   
  53:35
  Jakub Zembol se vrhl proti Koštovalově raketě a obětavě ji zblokoval.
   
  53:07
  Liberec může snížit, zkusí si totiž přesilovku. Za podrážení jde pykat Jaroslav Řehák.
   
  52:48
  Brněnská obrana vyhodila kotouč tak akorát, aby se nepískalo zakázané uvolnění.
   
  52:19
  Hois se na hraně ofsajdu prokličkoval do útočného pásma, následná střela končí nad.
   
  51:16
  Na liberecké hokejky se teď trošku nabaluje smůla. Příkladem jde svým spoluhráčům kapitán Jenčovský, který dobře dohrál souboj.

  Ondřej Belák

  Branky a nahrávky: 2. Janata (Fiala), 9. Przybyla (Kříž), 21. Gajda (Kříž) – 14. Rakus (Bělohlav), 25. Linka (Nesvadba, Řehák), 37. Horváth, 39. Boltvan (Horváth, Ulbricht), 50. Šantora (Ulbricht), 58. Zembol (Boltvan), 59. Cakl (Eich)


  Bílí Tygři Liberec: Hambálek (Krátký) – Koštoval, Ehrenberger, Hladík (A), Jakubec, Culek, Meisel, Rybář – Kříž, Jenčovský (C), Gajda – Jansa, Fiala, J. Pérez (A) – Janata, Hois, Kofroň – Vološín, Bačkovský, Przybyla.
  HC Kometa Brno: Kavan (Vojtek) – Ulbricht, Kuswito, Svoboda, Eich, Bůžek, Řehák (C) – Bárta, Boltvan (A), Bělohlav, Cakl, Nesvadba, Šantora, Zembol (A), Rakus, Horváth, Linka, Otava.
  bahis siteleri