Washington – Florida 3:6 (kon.) | Carolina – Montreal 6:2 (kon.) | Columbus – Winnipeg 3:1 (kon.)
Nashville – Boston 0:5 (kon.) | St. Louis – New Jersey 4:2 (kon.) | Calgary – Detroit 2:5 (kon.)
Seattle – Philadelphia 6:2 (kon.) | Vegas – San Jose 2:1 (kon.)

3. Matthew Beniers (SEA) 1+1 (06:42:29)

Seattle si snadno poradil s Philadelphií a porazil ji tak podruhé během necelého týdne. Parádní zápas odehrál Yanni Gourde, který zaznamenal dva góly a jednu asistenci, zatímco Justin Schultz a Matthew Beniers shodně gól a asistenci. Konečný výsledek dnešního jasného zápasu. Seattle Kraken 6 Philadelphia Flyers 2.

60:00
    V závěru zápasu se ještě strhla obrovská mela a Ryan Donato podle všeho dostal dvě plus dvě za hrubost.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:21
    Carson Soucy vystřelil na levém křídle od modré čáry a puk skončil v lapačce Samuela Erssona. Téměř konec.

56:37
    Kraken nepřesně rozehrál podél trestných lavic a po zakázaném uvolnění se puk vrátil před jeho bránu.

55:20
    Útočná snaha Krakenu zřejmě skončila postavením mimo hru a prostor dostává reklamní přestávka.
    54:11 Travis KONECNY - 6:2

54:11
    Philadelphia právě vstřelila branku! Noah Cates sice zamířil z mezikruží vedle levé tyče, jenže puk se od hrazení za bránou odrazil k levé tyči, kde skóroval vpádu do prázdné brány TRAVIS KONECNY! Je to 6:2. Asistence: Noah Cates.

53:10
    Ryan Donato na levém křídle práskl do odraženého kotouče z téměř nulového úhlu a Samuel Ersson na přední tyči kotouč snadno vyrazil pravým betonem.

52:35
    Philipp Grubauer snadno zasáhl proti střele Flyers z pravé strany lapačkou a jeho zákrok stejně nakonec nebyl podstatný kvůli postavení mimo hru, po kterém následuje krátká reklamní přestávka. Skóre je 6:1.
    50:37 Matthew BENIERS - 6:1

50:37
    Seattle právě vstřelil branku! Domácí MATTHEW BENIERS schytal za vlastní bránou tvrdý hit a byl poslán k ledu, jenže se rychle zvedl, od střídaček si najel do levého kruhu a fantastickou střelou zápěstím zamířil mezi lapačkou a levým betonem brankáře k vzdálenější tyči – 6:1! Bez asistence.

49:39
    Kieffer Bellows vypálil na levém křídle od modré čáry a jeho pokus zřejmě mířil někam ke vzdálenější pravé tyči, jenže byl jedním z hráčů Seattlu zablokován.
    48:06 Oliver Bjorkstrand nakonec orazítkoval vzdálenější tyč!

48:06
    Oliver Bjorkstrand mohl potrestat tragickou rozehrávku Flyers, jeho střela z levého kruhu ale skončila na horní tyči brankové konstrukce!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. McCann, 15. Gourde (Schultz, Tolvanen), 26. Schultz (Beniers, Eberle), 32. Bjorkstrand (Gourde, Oleksiak), 35. Gourde (Schwartz, Eberle), 51. Beniers – 41. Konecny (N. Cates, Provorov), 55. Konecny (N. Cates)

Seattle Kraken: Grubauer (Mar. Jones) – A. Larsson (A), Dunn, Borgen, Oleksiak, Schultz, Soucy – Eberle (A), Beniers, McCann – Bjorkstrand, Gourde, Tolvanen – B. Tanev, Wennberg, Schwartz – Hayden, Geekie, Donato.
    Trenér: Dave Hakstol

Philadelphia Flyers: Hart (32. Ersson) – York, Provorov, Ristolainen, Sanheim, DeAngelo, Seeler – Konecny, N. Cates, Farabee – Tippett, Frost, J. van Riemsdyk – Allison, Laughton (A), Hayes – Bellows, P. Brown, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Gord Dwyer, Corey Syvret. Čároví: Tyson Baker, Travis Toomey