Michalovce – Nitra 2:4 (kon.) | Banská Bystrica – Prešov 3:2 (kon.) | HC Slovan – Spišská N. Ves 5:4 (po s.n.)
Trenčín – Poprad 3:0 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 3:0 (kon.) | Košice – Zvolen 2:1 (kon.)
po s.n.
HC SLOVAN Bratislava
5:4 (1:1, 1:2, 2:1 - 0:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 17.02.2023, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 38. kolo

Už to vyzeralo, že Spišiaci budú brať všetky tri body, no v priebehu 57. minúty Slovan potrestal vylúčenie dvoch jej hráčov a vyrovnal na 4:4. Rozhodnúť o víťazovi museli napokon až samostatné nájazdy, v ktorých bol úspešnejší Slovan a zdolal S. N. Ves 5:4. Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Milan Kytnár. (20:49:01)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC SLOVAN Bratislava.
    Autorom víťazného gólu je KYTNÁR.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie nerozhodlo o víťazovi dnešného stretnutia, rozlúsknu to až samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po skončení riadneho hracieho času je skóre medzi Slovanom a Spišskou Novou Vsou nerozhodné 4:4, pokračovať budeme predĺžením.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:49
    Ešte strela La Porteho spomedzi kruhov.

59:09
    Harris aj Pecararom sa snažia prekonať Melicherčíka a rozhodnúť v riadnom hracom čase. Hostia sa ubránili.

57:32
    Slovan ako pokropený živou vodou, Harris aj Fominykh ohrozili bránu.

56:28
    Slovan Bratislava dal gól!
    Slovan dokonale trestá dvojnásobné vylúčenie S. N. Vsi a strieľa aj druhý gól. DANIIL FOMINYKH vyrovnáva na 4:4!
    Asistencia: Tomáš Zigo

56:08
    Ešte to bude zaujímavé. V presilovke 5 na 3 Slovan strieľa kontaktný gól. Po prihrávke Shcherbaka sa presadil dnes veľmi strelecky aktívny MATTHEW MACKENZIE.
    Asistencia: Nikita Shcherbak

55:29
    Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
    Belluš – 2 min., hrubosť,
    Bortňák – 2 min., podrazenie.

53:53
    Po dlhšom čase je Hlavaj v permanencii, pozorný musel byť pri strelách Nellisa, Grocha a Valacha.

52:18
    Dnes na strane domácich strieľajú najmä obrancovia, ale ani Kallenova strela úspešná nebola.