Washington – Anaheim 2:4 (kon.) | Tampa – Buffalo 5:6 (po pr.) | Pittsburgh – Edmonton 2:7 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Columbus – Minnesota 0:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 4:1 (kon.)
St. Louis – Vancouver 2:3 (po pr.) | Vegas – Calgary 4:3 (po pr.) | Seattle – Boston 5:6 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Martin Fehérváry (WSH) – 0+1, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:39

Tři hvězdy utkání
    1. John Gibson (ANA) 41 zákroků
    2. Cam Fowler (ANA) 0+2
    3. T. J. Oshie (WSH) 1+0 (03:55:16)

59:48
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Anaheimu.

59:40
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

59:00
    Poslední minuta hry,

59:00
    T. J. Oshie zakončoval, jeho pokus kryje brankář, bude se vhazovat.
    58:29 Derek GRANT - 2:4

58:29
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje, do prázdné branky poslal kotouč přes celé kluziště DEREK GRANT. Asistence: Kevin Shattenkirk.

58:14
    Domácí hrají v šesti.

57:40
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Něco přes dvě minuty zbývá do konce třetiny.

56:52

55:50
    Hosté hrají přesilovku, ale nemohou se dostat do útočného pásma.

55:16
    Domácí obrana byla pozorná a při vlastním oslabení dokázala zblokovat dvě velké šance Ducks.

54:52
    Vyloučení v týmu Washington Capitals:
    T. J. Oshie – 2 min., sekání.

54:36
    Domácí hokejisté jsou aktivnější, tlačí se do zakončení, ale nedaří se jim. T. J. Oshie minul branku z mezikruží.

52:47
    Domácí celek rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale Erik Gustafsson neuspěl.

52:21
    40:18, tak vypadá statistika střel na branku, jednoznačnou převahu mají domácí hokejisté. Ti však zatím prohrávají.

51:47
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí měli další velkou šanci, ale neuspěli.

51:42
    Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Oshie (E. Gustafsson, Bäckström), 30. Jensen (Dowd, Fehérváry) – 28. Lundeström (Fowler), 30. Terry (Kulikov, Fowler), 43. Silfverberg (Comtois, Colt. White), 59. Grant (Shattenkirk)

Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – E. Gustafsson, T. van Riemsdyk, Fehérváry, Jensen, Irwin, McIlrath – Ovečkin (C), Kuzněcov, Wilson – Sheary, Bäckström (A), M. Johansson – Milano, D. Strome, Oshie (A) – Eller, Aube-Kubel, Dowd.
    Trenér: Peter Laviolette

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Fowler (A), Kulikov, Beaulieu, Colt. White, Benoit, Shattenkirk – Zegras, R. Strome, Terry – Max Jones, McTavish, Silfverberg (A) – Vatrano, Lundeström, Leason – Comtois, Grant, Carrick.
    Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Rank, Blandina – Smith, Suchánek

Diváci: 18 573