Skalica – Dubnica 0:1 (kon.) | Vlci Žilina – Modré Krídla 4:5 (0:1 po s.n.) | Martin – Pov. Bystrica 4:1 (kon.)
Topoľčany – Levice 7:2 (kon.) | Humenné – Trnava 5:2 (kon.) | Brezno – Žiar nad Hronom 2:16 (kon.)
HK Skalica
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 24.02.2023, 17:00 • ESMERO Arena, Skalica • 1. liga (SR) • 42. kolo

Máme tu koniec dnešného skvelého zápasu, ktorý rozhodol jeden jediný gól. V 52.minúte ho zariadil hosťujúci obranca Chatrnúch. Tento zápas mal parametre play-off. Skalica síce hrala skvelo, ale gól nedokázala streliť. Obaja brankári dnes boli vynikajúci, najmä Bernátov zákrok hokejkou v druhej tretine bol skvelý. Dubnica po tomto zápase zostáva na 3.mieste, keď na druhé Humenné strácajú 2 body. Skalica zostáva aj naďalej na 7.mieste, kde im na chrbát dýchajú Modré Krídla s rovnakým počtom bodov. Dubnica v ďalšom zápase privíta na svojom ľade Topoľčany. Záhoráci zase pocestujú na krajské derby do Trnavy.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem Vám ešte pekný piatkový večer. (19:19:53)

59:56
    Ešte jedno zakončenie domácich, ale Kristín si to postrážil.

59:27
    Zakázané uvoľnenie hostí. Jedna z posledných šancí pre domácich.

Oddychový čas pro tím HK ESMERO Skalica.

55:09
    Veľká šanca Šáteka, zostal sám pred bránou , ale nedokázal puk dostať za chrbát Kristína.

54:16
    Hostia teraz kontrolujú priebeh stretnutia. Domáci majú necelých šesť minút na vyrovnanie.

52:54
    Šátek to skúšal, ale jeho strela bola nepresná.

51:52
    Dubnica dáva gól!
    Rýchly protiútok hostí. Mikula prihrával z ľavého kruhu na stred ihriska, kde bol pripravený MICHAL CHATRNÚCH a strelou švihom prekonáva domáceho brankára.
    Asistencie: Ondrej Mikula, Lukáš Škvarek

50:47
    Jeden z hostí netrafil prázdnu bránu domácich. Puk končí na hornej žrdi.

50:39
    Zakázané uvoľnenie domácich.

50:23
    Ďalší strelecký pokus Dubničanov, Bernát puk kryje vo svojej výstroji.

49:03
    Jeden z hráčov hostí, strieľal z uhlu. Bernát je naďalej vynikajúci.

47:39
    Veľká šanca hostí. Puk sa odrazil od Huhtelu do žrde, puk poskakoval do bránkovej čiare, ale gól z toho nie je.