Washington – Anaheim 2:4 (kon.) | Tampa – Buffalo 5:6 (po pr.) | Pittsburgh – Edmonton 2:7 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Columbus – Minnesota 0:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 4:1 (kon.)
St. Louis – Vancouver 2:3 (po pr.) | Vegas – Calgary 4:3 (po pr.) | Seattle – Boston 5:6 (kon.)

3. Joonas Korpisalo (MIN) (03:39:18)

Wild sice osm sekund před koncem orazítkovali pravou tyč prázdné brány, mrzet je to ale nemusí, protože po pěti prohrách na ledě soupeřů v řadě konečně venku vyhrávají. Marc-André Fleury dnes udržel čisté konto, zatímco vpředu se v první třetině prosadili Brandon Duhaime a Kirill Kaprizov. Konečný výsledek na ledě Columbusu. Columbus Blue Jackets 0 Minnesota Wild 2.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:03
    Kent Johnson se opřel do puku před vrcholem pravého kruhu a jeho rána byla přizvednuta do ochranné sítě. Po přerušení si vzala domácí střídačka oddechový čas.
    57:40 Sestřih nejlepších momentů Marca-Andrého Fleuryho

57:40
    Blue Jackets se ocitli před bránou ve slibné šanci, jenže jejich rychlé bekhendové zakončení minulo těsně nad ledem vzdálenější pravou tyč brány!

57:12
    Wild vyhodili puk na zakázané uvolnění a Blue Jackets odvolali brankáře! Domácí tedy v šesti.

56:29
    Mezi třemi hvězdami dnešního utkání určitě nebude chybět Marc-André Fleury, pokud dokáže v závěru zápasu udržet čisté konto. Na kontě má 29 zákroků.

55:55
    Andrew Peeke vypálil na ose útočného pásma bez přípravy od modré čáry po zpětné přihrávce Erika Gudbransona a puk skončil pouze na ochranném skle.
    54:40 Série spektakulárních zákroků Marca-Andrého Fleuryho!

54:40
    Marc-André Fleury teď vyrazil střelu z mezikruží lapačkou a poté předvedl sérii úžasných zákroků, když ho pak vleže nepřekonali z dorážky Boone Jenner, Johnny Gaudreau ani Kirill Marčenko! Po obrovské šanci Blue Jackets komerční přestávka.

53:43
    Adam Boqvist si našel na pravém křídle odražený puk a okamžitě vypálil bez přípravy, jeho rána ale minula vzdálenější levý horní roh brány. V hledišti to zahučelo.

52:44
    Blue Jackets málem přišli o puk na útočné modré čáře, což by nebylo nic tak nebezpečného, kdyby se jeden z hostujících hráčů Minnesoty nemohl řítit sám na bránu.

51:35
    Ve třetí třetině je hra neskutečně plynulá a blíží se konec pomalu. Wild drží neustále dvoubrankové vedení, které navíc před pár okamžiky mohli ještě navýšit.

50:46
    Dakota Mermis vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a Joonas Korpisalo puk vkleče podržel v náručí. Po přerušení následuje krátký komerční brejk.

49:55
    O minutu později se ocitl před bránou v šanci Kirill Kaprizov, jenže nahození z levého křídla nedokázal zpracovat a do zakončení bekhendem se nedostal.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Duhaime (F. Gaudreau), 9. Kaprizov (Middleton, Hartman)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Gudbranson, Berni, Peeke, Blankenburg, A. Boqvist, Bayreuther – Laine, Jenner (C), J. Gaudreau (A) – Marčenko, Pederson, K. Johnson – Olivier, Kuraly (A), E. Robinson – Bemström, Roslovic, L. Foudy.
    Trenér: Brad Larsen

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Spurgeon (C), Middleton, Goligoski, Dumba (A), Mermis, Addison – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Boldy, J. Eriksson Ek, M. Foligno (A) – Duhaime, F. Gaudreau, Greenway – Reaves, Dewar, Shaw.
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: Furman South, Justin St. Pierre. Čároví: Julien Fournier, Ryan Gibbons

Diváci: 17997