Topoľčany – Skalica 4:3 (kon.) | Žiar nad Hronom – Pov. Bystrica 2:4 (kon.)
HK Skalica
sk Pátek 10.03.2023, 18:00Slovenská hokejová liga predkolo play-off • 3. kolo

54:52
    Topoľčany dali gól!
    Päť minút aj niečo do konca tretej tretiny a Topoľčany znova vedú! Prvá strela ešte skončila na hráčoch pred bránkou, no následný pokus VLADIMÍRA VYBÍRALA si už našiel cestu do siete.

35:55
    Skalica dala gól!
    Netrvalo dlho a Skalica vyrovnáva na 3:3! Janáč prihral na os klziska FILIPOVI VIDOVIČOVI a ten strelou švihom z prvej našiel voľné miestečko pri ľavej žŕdke Kompasovej brány.
    Asistencie: Patrik Janáč, Marat Murtazin

30:45
    PETER VALENT vystrelil od modrej čiary a Bernát inkasuje! Cez cloniaceho Plokhotnika nič nevidel. Topoľčany znova vedú, tentokrát 3:2.
    Asistencia: Vladimír Vybíral

22:51
    Štvrtá formácia Skalice si vytvorila niekoľko šancí, napokon strieľa aj vyrovnávajúci gól! KRISTIÁN RAJČÁK vystrelil spomedzi kruhov, Kompas jeho strelu s námahou zneškodnil a vyrazil, no puku sa za bránou znova zmocnil Rajčák, nastrelil ho na bránu a nejakým spôsobom sa puk dostal dnu.
    Asistencia: Ondrej Šišolák

19:08
    Topoľčany idú v závere prvej tretiny do vedenia, využívajú presilovú hru. Asistenciu si pripisuje Valent, ktorý krížnou prihrávkou od ľavého mantinelu našiel presne hokejku HENRICHA RUČKAYA, ktorému strela z prvej náramne sadla a prepálil všetko, čo mu stálo v ceste.
    Asistencie: Peter Valent, Jozef Tomčák

13:03
    Strelu Landrigana Kompas neudržal, pred jeho bránou vznikla skrumáž, najlepšie sa zorientoval MICHAL ŠÁTEK a dostal puk za bránkovú čiaru.
    Asistencie: Martin Hujsa, Conor Landrigan

04:18
    Strelu od mantinelu Bernát vyrazil, za bránou sa puku ujal Vybíral, prihral pred bránu, kde puk prešiel cez viacerých hráčov až medzi kruhy na úplne voľného PETRA ŠANDORA, ktorého strela bekhendom prekĺzla za Bernáta.
    Asistencie: Vladimír Vybíral, Peter Valent

Daniela Mesíková

Branky a nahrávky: 5. Šandor (Vybíral, Valent), 20. Ručkay (Valent, Tomčák), 31. Valent (Vybíral), 55. Vybíral – 14. Šátek (Hujsa, Landrigan), 23. Rajčák (Šišolák), 36. Vidovič (Janáč, Murtazin)

HC Topoľčany: Kompas (Vojvoda) – Dosek, Urban, Dúžek, Bystričan, Sedlák, Valent, Laurenčík, Štec – Piačka, Valent, Plokhotnik – Vybíral, Stránský, Cápay – Šandor, Tomčák, Hvila – Moringa, Gergel, Ručkay
    HK Skalica: Bernát (Romančík) – Janík, Drápal, Hílek, Vidovič, Soveľ, Jombík, Yakovlev, Polák – Šátek, Landrigan, Hujsa – Murtazin, Nemec, Janáč – Kotvan, Včelka, Kuba – Rajčák, Búlik, Šišolák

Rozhodčí: Čahoj, Moller – Ščurka, Hercog