Villarreal – Valladolid 1:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Real Sociedad 2:0 (kon.) | Real Betis – Espanyol 3:1 (kon.)
Cádiz – Real Madrid 0:2 (kon.)
Cádiz CF
0:2 (0:0)
Real Madrid
Sobota 15.04.2023, 21:00 • Estadio Nuevo Mirandilla • Španělská LaLiga • 29. kolo

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 7:12. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:7. (23:00:50)

Druhé dějství už góly nabídlo, k nelibosti většiny osazenstva se o ně postarali pouze hosté, kteří v rozmezí 72 – 76. minuty skórovali dvakrát a náskok poté udrželi až do závěrečného hvizdu. Cádiz může litovat nastřelené tyče v první půli, být to gól, duel by se možná odvíjel jinak, avšak to se už nedozvíme.

90+5

90+4
    Ještě jedna střela směřovala na Thibauta Courtoise, postaral se o ni Álvaro Negredo, jenž však zamířil přímo do rukou brankáře.

90+4
    Domácí zkoušeli ještě založit rychlý útok, avšak záměr se jim vůbec nevydařil.

90+3
    Bílý balet drží míč u šestnáctky Cádizu, o vítězi je zřejmě rozhodnuto.

90+2
    Po faulu musí domácí tým míč odevzdat, soupeř nikam nespěchá.

90+1
    Hrát se budou ještě čtyři minuty.

89
    Rohový kop bude rozehrávat hostující tým, který drží míč daleko od své brány a brání svůj dvoubrankový náskok.

88
    Výborný střelecký přízemní pokus na bližší stranu dokázal Gil perfektním zákrokem vyrazit. Marco Asensio málem vsítil svůj druhý gól, avšak Gil byl proti.

86
    Kapitán domácího mužstva tečoval hlavou míč v pokutovém území pouze nad břevno, Thibaut Courtois zasahovat nemusel.

84
    Pěknou kombinaci Realu se snažil zakončit Luka Modrić, avšak přihrávku na střed nedokázal zpracovat a míč mu utekl od kopaček k brankáři Cádizu.

82
    Hosté se málem dostali do další možnosti, ovšem o míč přišli před vápnem Cádizu.

80
    Střídání v týmu Real Madrid CF:
    ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Luka Modrić.

80
    ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Eden Hazard.

78
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Christopher Ramos, přichází Álvaro Negredo.

76
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Real rychle zvyšuje na rozdíl dvou branek. MARCO ASENSIO po kombinaci poslal svou střelu po zemi přesně ke vzdálenější tyči domácí svatyně. Ani v tomto případě neměl Gil šanci.

75
    Thibaut Courtois nejprve pomohl spoluhráčům s rozehrávkou, o chvíli později sebral volný míč do rukou.

72
    Hosté jdou dvacet minut před koncem do vedení. NACHO FERNÁNDEZ dostal přihrávku na střed a parádní ranou pravačkou poslal míč do bližšího dolního rohu brány, kam se Gil natahoval marně.