Ostrava B – Uničov 1:3 (kon.)
FC Baník Ostrava B
1:3 (1:1)
SK Uničov
Neděle 07.05.2023, 10:15 • TJ Sokol Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

90
    Střídání v týmu SK Uničov:
    ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Coufal.

89
    ze hřiště odchází Krč, přichází Kamas.
    88. Tomáš KOMENDA - 1:3

88
    Uničov právě vstřelil branku!
    Na centr ze standardky si parádně naskočil TOMÁŠ KOMENDA, který svou hlavičku mířil přesně k pravé Hrubého tyči. Domácí golman na míč nedosáhl a Uničov přidává třetí branku.

83
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
    ze hřiště odchází Zálešák, přichází Krupička.
    82. Jakub VICHTA - 1:2

82
    Hosté odcentrovali z pravé strany na zadní tyč, odkud hlavičkou vrátil míč na penaltu jeden z uničovských přesně na JAKUBA VICHTU a ten z voleje poslal míč do sítě.

78
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Temel).

77
    ze hřiště odchází Sečkář, přichází Hausknecht,
    ze hřiště odchází Svoboda, přichází Javůrek.

76
    Žlutá karta pro tým SK Uničov (Koutný).

75
    ze hřiště odchází Jaroň P., přichází Látal.

64
    ze hřiště odchází Charles, přichází Jaroň M.

51
    Ze standardky se urodila zajímavá šance, když jeden z Baníkovských zakončoval technicky na pravou tyč. Balon proletěl jen pár decimetrů vedle uničovské brány.

46
    ze hřiště odchází Drozd, přichází Temel,
    ze hřiště odchází Provazník, přichází Reteno.
    45+3. Jan AMBROZEK - 1:1

45+3
    JAN AMBROZEK poslal míč přesně k levé tyči a i když Hrubý stranu vystihl, máme těsně před koncem poločasu vyrováno.

45+1
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FC Baník Ostrava B (Sanneh).

45
    Uničov vstřelil branku, jenže těsně předtím bylo pískáno! Hosté budou v nastavení první půle kopat penaltu.

31
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Sanneh).
    23. Zdeněk ŘÍHA - 1:0

23
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
    Domácí tým zničehonic udeřil! Po centru z rohu se Baník dostal k hlavičce, kterou Uvízl neudržel v rukavicích a kapitán domácího mužstva ZDENĚK ŘÍHA doklepl balon za brankovou čáru.