Kolín – Přepeře 2:1 (kon.) | Zápy – Benešov 1:5 (kon.)
SK Zápy
1:5 (0:4)
FK Benešov
Středa 17.05.2023, 18:00 • Teletník Aréna, Zápy • Česká fotbalová liga (B) • 22. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (20:15:47)

Dnešní utkání sledovalo 145 diváků.

Hosté se budou v neděli snažit na dnešní skvělý výkon navázat na půdě teplického béčka, zatímco Zápy o den dříve čeká cesta do druhých Velvar.

V Živanicích, v Mostě a do jisté míry i v Přepeřích z tohoto výsledku nejspíš moc velkou radost mít nebudou. Benešov dnes porazil Zápy ve velkém stylu, když v prvním poločase využil snad všech jejích chyb v obraně a vypracoval si čtyřbrankový náskok. Ten si pak po přestávce pohlídal a nadějně rozehraný duel přetavil v cenné vítězství 5:1, čímž se odrazil na 14. místo.

90+1

90
    Střídání v týmu SK Benešov:
    ze hřiště odchází Ondřej Kubiš, přichází Matěj Stejskal,
    ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Štěpán Kacafírek,
    ze hřiště odchází Jakub Vosáhlo, přichází Filip Bílek.
    90. Kamil KULHAVÝ - 1:5

90
    Benešov právě vstřelil branku!
    Měsíček musí ze své brány lovit ještě jeden míč! Pomyslnou tečku za dnešní veledůležitou výhru Benešova dělá KAMIL KULHAVÝ, který si hravě zpracoval pěkný pas spoluhráče a následně bez váhání poslal balón přesně mezi tři tyče – 1:5!

89
    Krunert se vyznamenal v obraně a zhatil další zápskou akci, čímž Schummerovi usnadnil život.

88
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Lukáš Woitek, přichází Oleksandr Tarasiuk.

87
    Měsíček nyní zachytil míč poté, co ho jeden z hostů od středu hřiště odkopl. Utkání se už jen dohrává.

86
    Kulhavého přihrávku ze strany se nyní chtěl někdo na hraně malého vápna protečovat za Měsíčka, ale jeho pokus se nevešel mezi tři tyče domácí svatyně.

84
    ze hřiště odchází Zdeněk Vrňák, přichází Jakub Vorel.

83
    Tempo hry se pomalu začíná zklidňovat. Zápy se ještě snažily výsledek nějak zkorigovat, ale zdá se, že jim už pár minut před koncem dochází síly.

82
    ze hřiště odchází Mabrouk al-Hammami, přichází Dominik Dušek.

81
    Kavalír se ve vápně jen marně natahoval po nepřesné přihrávce, míč opět zajel až za zadní čáru.

80
    Měsíček si po akci hostů na své konto připisuje úspěšný zákrok a následně rozehrává míč nakrátko.

79
    Tomek se chopil balónu a rychle přesunul hru na soupeřovu polovinu. Tam se ho někdo snažil odzbrojit, ale situace vedla jen k vhazování Benešova.

78
    Schummer odkopává od své svatyně. Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes deset minut, o vítězi je v Teletník Aréně už dávno rozhodnuto.

Vojtěch Martinek

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 56. Kavalír – 21. Tomek, 35. al-Hammami, 40. Kubiš, 45. Sládek, 90. Kulhavý

Karty:   39. Duben (ZAP) – 60. Vrňák (BNS)

SK Zápy: Měsíček – Duben (C), Růžek, Woitek (88. Tarasiuk), M. Jelínek, Eliáš (74. Tvaroh), Kavalír, Koutenský (46. Matějka), Petrlák, Dočekal (46. J. Jelínek), Khrolenok (46. Kocourek).
    Náhradníci: Durov.

Trenér: Petr Vrabec.

FK Benešov: Schummer – Vosáhlo (90. Bílek), Filip, Kulhavý, Sládek, Mareš (90. Kacafírek), Tomek, Vrňák (C) (84. Vorel), Kubiš (90. Stejskal), al-Hammami (82. Dušek), Krunert.
    Náhradníci: Stareček – Čížek.

Trenér: Vasil Boev.

Rozhodčí: Hanousek – Bohata, Mrkáček.