Litva – Bulharsko 1:1 (kon.) | Lucembursko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Estonsko 1:1 (kon.)
Černá Hora – Maďarsko 0:0 (kon.) | Norsko – Skotsko 1:2 (kon.) | Faerské ostrovy – Česko 0:3 (kon.)
Albánie – Moldavsko 2:0 (kon.) | Belgie – Rakousko 1:1 (kon.) | Portugalsko – Bosna 3:0 (kon.)
Island – Slovensko 1:2 (kon.) | Kypr – Gruzie 1:2 (kon.)
Černá Hora
0:0 (0:0)
Maďarsko
Sobota 17.06.2023, 18:00 • Gradski Stadion Podgorica • Kvalifikace ME • Skupina G

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:19. (19:57:03)

Je dobojováno. Nepříliš oslnivý fotbal byl k vidění až do konce druhé půle a oba soupeři se nakonec rozešli smírně po bezbrankové remíze. Určitě jsou ale s bodem spokojenější Černohorci, kteří se tak udrží ve hře. Pro Maďarsko je to spíše ztráta, rozhodně se od nich čekalo mnohem více, než samotní fotbalisté Maďarska předvedli.

90+6

90+6
    S bolestivou grimasou zůstal na hrací ploše Milos Kerkez, nakonec ale odešel po svých a hra pokračuje dále. Dá se očekávat, že za chvíli ji už hlavní sudí ukončí.

90+5
    Poslední nastavená minuta, do akce chtěli jít opět Maďaři, ale míč si doběhl Žarko Tomašević a poslal ho zpět před území svého soupeře.

90+4
    Rohový kop měli k dispozici Černohorci. Ten rozehrál Marko Janković a míč se snesl do pokutového území, ale tam ho odvrátil jeden z Maďarů.

90+3
    Marko Janković protančil s míčem okolo velkého vápna, nakonec se ale k centru nedostal, nedovolil mu to totiž Dominik Szoboszlai .

90+2
    Nebezpečný volný přímý kop zahrával maďarský celek, do střely se opřel kdo jiný než Dominik Szoboszlai, který loboval do pokutového území, ale dva hráči Černé Hory zabránili jeho spoluhráči protlačit míč za Mijatoviće.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut.

89
    Dominik Szoboszlai přenechal míč Milosi Kerkezovi a ten rozehrál autové vhazování, ovšem znovu z akce maďarského celku nebylo nic.

88
    Střídání v týmu Maďarsko:
    ze hřiště odchází Bendegeuz Bolla, přichází Endre Botka.

88
    Série nepřesností na obou stranách vyústil nepřesným zakončením Maďarů, kteří tak znovu v koncovce selhali.

87
    Vypadá to, že se zápas už jen dohrává, ani jeden tým nemá nějaký nápor v závěru, který by mohl vést k úvodní brance.

85
    Když se už Maďaři dostávali do slibné šance, zastavil je ofsajd a je z toho ztráta míče. U něj jsou znovu Černohorci.

83
    Balon přiletěl do šestnáctky, kde se po něm oháněl Milos Kerkez, ale zastavili ho obránci Černé Hory. Poté vše jistil pozorný Miloš Mijatović a hned balon rukou poslal spoluhráčům.

82
    Střídání v týmu Černá Hora:
    ze hřiště odchází Stevan Jovetić, přichází Sead Hakšabanović.

82
    ze hřiště odchází Vukan Savičević, přichází Stefan Lončar.

80
    Stevan Jovetić se postaral o rozruch u brankoviště Maďarska, ale Dénes Dibusz s pomocí obrany to zvládl a bude odkopávat balon od své branky.

80
    Jdeme do poslední desetiminutovky řádné hrací doby a stále na ukazateli skóre svítí bezbrankový stav.